banner208

AK Partili Ali Acar'dan Kazım Kurt'a sert eleştiri!

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Acar, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un seçim vaatlerini yerine getirmediğini savunarak sert bir dille eleştirdi.

SİYASET 17.02.2022, 10:31 18.02.2022, 16:12
AK Partili Ali Acar'dan Kazım Kurt'a sert eleştiri!
banner209

AK Partili Ali Acar yaptığı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

'RUTİN HİZMETLERİ BİLE YAPAMIYORLAR'

“2019 yerel seçimlerinin üstünden 3 yıl gibi uzun bir zaman geçmesine rağmen Odunpazarı Belediye Başkanı Sayın Kazım Kurt'un, seçim öncesi vermiş olduğu vaatleri maalesef yerine getiremediğini hep birlikte görüyoruz. Yerel seçimlere önümüzde 2 yıllık bir süre daha var ama siyasette de kalıplaşmış ve kabul görmüş bir deyiş var. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diye. Daha önceki söylemlerimizde de belirttiğimiz gibi daha rutin belediyecilik hizmetlerini bile yerine getiremeyen bir zihniyetin, seçim öncesi göz boyamak adına verilen bu vaatleri yerine getirmesi de imkansız gözükmektedir.

'BAHANELERİN ARKASINA SIĞINIYOR'

Bizler Odunpazarı'nda yaşayan vatandaşlarımızın daha iyi şartlarda hayatlarını sürdürebilmeleri için belediye tarafından yapılacak her türlü hizmete Meclis Grubumuzla birlikte şimdiye kadar onay verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Ama gelin görün ki Sayın Kurt, çeşitli bahanelerin arkasına sığınarak vatandaşlarımızın yararına olacak bu vaatleri yerine getirmekten kaçınmaktadır. Belediyenin kaynaklarını vatandaşa hizmet etmek yerine Özel Kalem ve reklamasyon harcamalarına aktararak heba etmektedir. Bunun yanı sıra en son Karapınar Gecekondu Önleme Bölgesiyle ilgili yapmış olduğu gerçeklikten uzak açıklamalarla da kamuoyunu yanlış bilgilendirerek kendince bir algı oluşturma çabası içine girmiştir. 

Sayın Kurt, artık bahanelerin ve algı çalışmalarının arkasına saklanmayı bırakın ve vatandaşlarımızın sizden beklediği hizmeti verebilmek için çaba sarf edin, enerjinizi vermiş olduğunuz vaatleri yerine getirebilmek için harcayın."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
26
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@