AK Partili Ayşen Gürcan: Eskişehir'i de AK belediyecilikle tanıştıracağız!

Sağlı Sollu Haber Tüzel Kişi Temsilcisi Gökhan Yıldırım, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ı TBMM'deki ofisinde ziyaret etti.

SİYASET 22.11.2023, 15:58 27.11.2023, 12:16
AK Partili Ayşen Gürcan: Eskişehir'i de AK belediyecilikle tanıştıracağız!

Sağlı Sollu Haber Tüzel Kişi Temsilcisi Gökhan Yıldırım ile Genel Yayın Yönetmeni Arif Anbar, AK Parti Eskişehir Milletvekili ve önceki dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'a nezaket ziyaretinde bulundu. 

Prof. Dr. Ayşen Gürcan'ın Türkiye Büyük Millet Meclisi'ndeki (TBMM) çalışma ofisinde gerçekleşen ziyarette, Gürcan, yerel yönetimler seçimlerine ilişkin iddialı açıklamalarda bulunarak şunları söyledi:

'MİLLETİMİZE HİZMET ETMEK İÇİN VARIZ'

"Türkiye genelinde de, Eskişehir özelinde de, Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde en iyi adaylarla vatandaşlarımızın karşısına çıkacağız, her zaman olduğu gibi büyük bir başarı elde edeceğiz. Bizler milletimize hizmet etmek için varız. O nedenle en iyi hizmet kimlerle yapılacaksa ince eleyip sık dokuyarak o isimleri buluyoruz, buna emin olun. Eskişehir ile ilgili de konuşmam gerekirse... Eskişehir uzun yıllar boyunca belediyecilik hizmetlerinden yeterince faydalanamamış. Hatta belediyenin görevi olup da yapmadığı pek çok hizmeti vatandaşlarımız mağdur olmasın diye hükümetimiz gerçekleştirmiş. Ancak vatandaşlarımız biraz daha sabırlı olsunlar. Önümüzdeki seçimlerde Eskişehir'i de AK belediyecilikle tanıştıracağız ve Eskişehir'imizin hak ettiği belediye hizmetini en iyi ve en hızlı biçimde sunacağız."

Sağlı Sollu Haber Tüzel Kişi Temsilcisi Gökhan Yıldırım ise konuşmasında, seçimlerin demokrasi yarışı olduğuna vurgu yaparak AK Parti'ye ve Prof. Dr. Gürcan'a seçimde başarılar diledi. 

Gerçekleştirilen ziyaret, Yıldırım'ın Prof. Dr. Gürcan'a yaptığı hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (1)
Ahmet Bilgin 3 ay önce
‘Kazanacak Adayları’ bulup aday yapmanız önemli burda.Seçim Sandıkta Kazanılır.
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@