AK Partili Çizmelioğlu'ndan Sazova'da Gönül Sofrası!

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu başkanlığında, parti yöneticileri ve meclis üyeleri, Sazova Mahallesi'nde 'Gönül Sofrası' kurdu...

SİYASET 11.11.2022, 15:10
AK Partili Çizmelioğlu'ndan Sazova'da Gönül Sofrası!

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu başkanlığında, Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve Meclis Üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Tepebaşı Gönül Sofrası programı bu hafta Sazova mahallesi Sazova Camisinde gerçekleştirildi.

Her cuma farklı bir mahallenin camiinde gerçekleşen Gönül Sofrası programında Cuma namazı sonrası hemşehriler ile selamlaşıp sohbet eden başkan Çizmelioğlu, sonrasında pilav tenceresinin başına geçerek mahalle sakinlerine ikramlarda buluyor. Ardından da Mahalle Muhtarını ziyaret ederek mahalleye dair istişareler bulunup, sonrasında da ev ziyaretlerini gerçekleştiriyor.

"Gönüllerimiz bir, sofralarımız bir" diye yola çıkan başkan Çizmelioğlu bugün Sazovada ki program ile birlikte Tepebaşının birçok  mahallesinde Gönül Sofrasını kurarak bir program serisini daha tamamladı.

Mahallem Söz Sende, Sandık Buluşmaları, Çaylar Sizden, Simitler Bizden, Esnaf, Üye ve Seçmen ziyaretleri gibi bir cok programa imza atan Tepebaşı İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu ve Teşkilatı Gönül Sofrası ile program serisinin birisini daha tamamlamış oldu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@