banner208

AK Partili Günay kadınların sorunlarını dinledi!

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, kadınlarla Millet Bahçesi’nde bir araya geldi, kadınların sorunlarını dinledi...

SİYASET 25.08.2022, 10:31
AK Partili Günay kadınların sorunlarını dinledi!
banner209

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay bir grup kadınla Millet Bahçesinde bir araya geldi. Öğrenci, esnaf, emekli, sağlık çalışanı, ev hanımı, muhtar ve farklı sektörlerde çalışan kadınlar buluşmaya katıldı. Siyasetten, sosyal hayattan ve aile hayatları da dahil olmak üzere birçok farklı konuda sohbet edildi. Kadınların hem sektörel anlamda iş yaşantısında hem de genel anlamda yaşadıkları sıkıntılar da toplantıda konuşulan ve değerlendirmesi yapılan konular arasındaydı.

Prof. Dr. Günay buluşma sonrası açıklamasında Kadınlar hayatın her yerinde. Hem siyasette hem okulda hem hastanede hem evde hem tarlada. O yüzden hanımlarımızla yüz yüze çay sohbetinde bunları konuşuyor olabilmek benim için mutluluk verici. İnşallah bu tür buluşmalarımızı tekrarlayacağız. Gönül yaparak, gönüllere girerek, iletişim kurarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@