Ayşe Ünlüce: “Haydi sandığa gidelim ve Eskişehir olalım”

79 günlük kampanya sürecinde gittiği her yerde Eskişehirlilerin büyük ilgisi ile karşılanan CHP Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ayşe Ünlüce, Eskişehirlere çağrıda bulunarak sandığa davet etti.

SİYASET 29.03.2024, 17:53
Ayşe Ünlüce: “Haydi sandığa gidelim ve Eskişehir olalım”

25 yıllık Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen yönetiminden sonra Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday Av. Ayşe Ünlüce, 31 Mart seçimlerinin Türkiye siyaseti için önemli bir dönüm noktası olduğuna vurgu yaparak, Eskişehirlileri kent kimliğine sahip çıkmaya davet etti. Ünlüce,

"79 gündür sahadayım. Çarşıda, pazarda, kırsalda, kahvede, ev buluşmalarında kısacası gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın iktidara olan tepkileri ile karşılaştım. İktidar partisine gönül vermiş vatandaşlarımız bile bu seçimin bir mesaj verme seçimi olduğunu vurgulayarak sandığa gideceklerini ifade ettiler. Kendilerine katılıyorum. Emeklisini, işçisini açlık sınırının altına, memurunu yoksulluk sınırının altına itmiş bir iktidara elbette bir ders vermek gerekiyor. Tüm bunların yanı sıra Eskişehir'de de sahip çıkmamız gereken çok önemli bir miras var. Bugün gururla gittiğimiz her yerde 'İyi ki Eskişehirliyim!' diyebiliyorsak hepimizin bu emeğe, bu mirasa sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple değerli hemşehrilerime, komşularıma, kız kardeşlerime, amcalarıma, teyzelerime en önemlisi de ilk defa oy kullanacaklar başta olmak üzere tüm gençlere gelin bize yakışanı yapalım ve 'Eskişehir Olalım' diyorum. Lütfen pazar günü sandığa gidelim oyumuzu kullanalım ve sandıklar kapandıktan sonra da en azından kendi sandığımıza giderek oylarımıza sahip çıkalım" dedi. 

Eskişehirlilere güveninin tam olduğunu ifade eden Ünlüce,

"Ben tecrübelerimi göz önünde bulundurarak kendime çok güveniyorum. Yılmaz Hocamızdan sonra bu şehre en güzel şekilde sahip çıkacak, Kazım Başkanımız ve Ahmet Başkanımız ile birbirinden değerli projelerle Eskişehir'i geleceğe taşıyacağımı biliyorum. Kırsaldan çok önemli bir destek göreceğimizi de hissediyorum. Bu şehir hisleri ve duyguları kuvvetli bir kent. İnanıyorum ki sahada gördüğümüz güzel tepkiler sandığa da yansıyacak ve Eskişehir özel bir kent olarak kalmaya devam edecek" dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@