Ayşen Gürcan iş insanlarıyla bir araya geldi

Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Ticaret Borsası, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi üyeleriyle buluştu...

SİYASET 10.05.2023, 14:15
Ayşen Gürcan iş insanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Eskişehir Milletvekili Adayı Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir Sanayi Odası, Eskişehir Ticaret Odası, Eskişehir Ticaret Borsası, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim, Meclis, Komite, Başkan ve Üyeleri ile bir araya geldi. Organizasyona, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, İl AK Parti Başkanı Süleyman Reyhan, Ak Parti Grup Başkan Vekili Murat Özcan, Milletvekili Adayı Ali Demirel, Milletvekili Adayı Hakan Çizmelioğlu, Milletvekili Adayı Av. Pınar Turhanoğlu Gücüyener, Milletvekili Adayı Derya Çıraklı da katıldı.

Eskişehir'e vefa borcu hissettiğinden dolayı tekrar döndüğü için kendisini mutlu hissettiğini söyleyen Gürcan, "Kariyerim bu şehirde başladı. Tekrar buraya döndüğüm için çok mutluyum. Bu şehri hep beraber daha ileri bir seviyeyi taşıyacağız. Emeği ve sermayesi ile katkı veren sizlerle bölgeye enerji kaynağı olacağız. Yeni aday ve parti teşkilatımız var. Cumhurbaşkanımız, 64 milyarlık bir yatırım ile bu şehre diğer çevre şehirlerden daha fazla yatırım sağlamıştır. Bundan sonra da sermaye, akademi ve siyaset üçgeni ile kuvvetli bir kent olacağız” şeklinde konuştu.

Prof. Dr. Gürcan, eğitim ve Aile Koruma Kanunu'na yönelik çalışmalarından bahsederek ayrıca Eskişehirli iş insanlarının talep ve beklentilerine yönelik iştişarelerde bulundu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@