Bakan Fatih Dönmez: Biz söz verdik mi yaparız!

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Eskişehir'in Mihalgazi ilçesinde halkla buluştu...

SİYASET 06.05.2023, 15:57
Bakan Fatih Dönmez: Biz söz verdik mi yaparız!

İl Başkanı Süleyman Reyhan, Milletvekili Adayı Pınar Turhanoğlu Gücüyener ve beraberindeki heyetle ilçeye gelen Bakan Fatih Dönmez'i Mihalgazi Belediye Başkanı Zeynep Güneş, ilçe başkanı Ali Akkar ve Mihalgazi halkı karşıladı. Belediye binası önünde kısa bir selamlama konuşması yapan belediye başkanı Zeynep Güneş'in ardından halka seslenen Bakan Dönmez Mihalgazi'ye AK Parti döneminde yapılanlara değindi. 

Öğle namazının ardından esnafı gezen ve onların dertlerini isteklerini dinleyen bakan Dönmez daha sonra miting alanında halkla buluşmak üzere Alpagut mahallesine geçti. 

Alpagut mahallesinde kalabalık bir topluluğa karşı hitap eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, şunları söyledi:

"Mihalgazi’ye hizmetlerimiz saymakla bitmez. Mihalgazi iktidar partimizin nimetlerinden faydalanmasını bilmiştir. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz hizmetlerimizi görüyorsunuz. Cumhurbaşkanımızı ilçemize davet ettiniz sizi kırmadı geldi. Yol dediniz yolu başlattık. Mihalgazi yolunu bizden başkası bitiremez. Doğalgaz dediniz yaptık. Eskişehir de TOKİ marifetiyle yapılan 2. Millet Bahçesi istediniz başlattık. Türkiye'de taşra ilçelerinde tek Millet Bahçesi Mihalgazi ilçemize yapılıyor. İlçemiz TOKİ evleri bir ay sonra başlatılacaktır, zemin etütleri bitmiştir. Alpagut'a ise doğalgazın sözünü veriyoruz. Daha önce de Alpagut göletinin sözünü vermiştik şimdi sizlerin gözü önünde hayata geçiyor. Biz söz verdik mi yaparız."

"Enerjinin Babası, Alpagut'a Hoşgeldiniz" pankartlarıyla ve İlçe halkının yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Bakan Fatih Dönmez ziyaretten duyduğu memnuniyeti Belediye Başkanı Zeynep Güneş'e teşekkür ederek dile getirdi. 

Ziyarette ilçe halkı ve partililer bakana ilgi gösterirken Türkiye'nin ilk yerli ve milli otomobili TOGG ile de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@