banner208

Başkan Çizmelioğlu'ndan çarpıcı 2023 mesajları!

AK Partililer, Tepebaşı İlçe Başkanlığının düzenlediği iftar programında buluştu... Programa, Bakan Vahit Kirişçi de katıldı... İşte detay...

SİYASET 24.04.2022, 11:23
Başkan Çizmelioğlu'ndan çarpıcı 2023 mesajları!
banner209

Kent Palace'de düzenlenen iftar programına yaklaşık 1500 kişilik teşkilat mensubunun yanısıra Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, AK Parti MKYK Üyesi, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Av.Mustafa Köse, Sakarya Milletvekili ve İl Koordinatörü Çiğdem Erdoğan Atabek, Eskişehir Milletvekilleri Prof.Dr. Nabi Avcı ve Harun Karacan ile İl ve İlçe Başkanları, Belediye Başkanları, Meclis üyeleri Önceki Dönem Milletvekilleri, Önceki Dönem İl ve ilçe başkanları, mahalle başkanları ve sandık başkanları ile çok sayıda parti üyesi katılım sağladı.

Programda konuşmalarıyla birlik ve beraberliğin vurgusunu yapan protokol üyeleri, AK Parti Tepebaşı Teşkilatına başarılı çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ilettiler. Ev sahibi İlçe Başkanı Hakan Çizmelioğlu yaptığı konuşmasında ilçe yönetiminden, mahalle teşkilatına ve sandık başkanlarına kadar her kademenin 2023 seçimlerine hazır olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti: "Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren mahalle, esnaf, yaşlı, hasta, engelli ziyaretlerimiz, Mahallem Söz Sende, Gönül Sofrası, Çay Simit programlarımızla hergün birçok hemşehrimiz ile biraraya gelerek programalarimizi gerçekleştirdik. Bir akşamda 222 Ev Ziyareti ile ilçemizde sıkılmadık el, çalınmadık kapı, dokunmadık gönül bırakmayacağız.

"2023 seçimleri sadece Türkiye için değil"

Biz şunu çok iyi biliyoruz; 2023 seçimleri sadece bir seçim değil 2023 seçimleri sadece Türkiye seçimi değil Azerbaycan, Filistin, Kuduslü mazlumlar için Balkanlar ve Türk Cumhuriyetleri aslında bakıldığında İslam Coğrafyası ile birlikte tüm dünya için çok önemli olduğunu biliyoruz ve biz bunun için Tepebaşı İlçe Teşkilatı olarak bugüne kadar gece gündüz nasıl çalıştıysak bundan sonrada çalışmaya devam edeceğiz. Bu salon, bu birliktelik, bu teşkilat Allah nasip ederse bundan önce olduğu gibi 92 Mahallesi, 5500 Sokağı, 831 Anakademe, kadın ve  gençlik kolları sandık başkanları ve 37000 üyesiyle bundan sonrada Tepebaşı bölgesinde Ak davamızın yerini en üst sıraya taşıyacaktır." 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (1)
Memduh Ünal 1 ay önce
Hakan Çizmelioğlu Başkan olunca tepebaşına daha çok ofis Mobilyası satıp daha da zengin olacak. Daha çok karlı satış daha çok zenginlik. Bakmayın siz hizmet için vatan millet için gezdiğine
28
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@