Başkan Güler cumhurbaşkanı seçimini yorumladı

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler cumhurbaşkanı ikinci tur seçimini yorumladı... Güler ekonomi vurgusu yaptı...

SİYASET 29.05.2023, 14:37
Başkan Güler cumhurbaşkanı seçimini yorumladı

ETO Başkanı Metin Güler, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, yeniden seçilen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ederek, cumhuriyetin ikinci yüzyılında Türkiye’yi daha ileri taşımak için ekonominin tüm paydaşlarının daha çok çalışması gerektiğini vurguladı. 

Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimlerine ilişkin değerlendirmede bulundu. ETO Başkanı Güler yazılı olarak yaptığı açıklamada, “Milletimizin iradesiyle yeniden seçilen Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum. Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Seçim atmosferinin sona ermesiyle birlikte ekonomideki bazı belirsizliklerin de ortadan kalkacağına inanıyorum. Cumhuriyetimizin 100’üncü yıldönümünü kutladığımız bu dönemde üretimi, istihdamı, ihracatı daha da geliştirmek için ekonominin tüm paydaşları olarak el birliğiyle ve çok çalışmalıyız. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında ülkemizin refahını artırmaya, Türkiye’yi üretimden istihdama, inovasyondan ihracata dünyada daha üst sıralara çıkarmaya odaklanmalıyız” ifadelerini kullandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@