Başkan Sezer: Eskişehir'in kayıp yıllarını telafi edeceğiz!

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı, 13. Cumhurbaşkanı Seçiminin ardından yerel seçim çalışmalarının startını verdi... Başkan Sezer önemli açıklamalar yaptı...

SİYASET 08.06.2023, 13:41
Başkan Sezer: Eskişehir'in kayıp yıllarını telafi edeceğiz!

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı, 28 mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından zaman kaybetmeden yerel seçimlerin startını verdi. Mahalle Danışma Meclisi programları ile başlayan ziyaretlerin tüm mahallelerde devam edeceği bildirildi. 

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanlığı, İlçe Başkanı Ümit Sezer öncülüğünde seçimlerin üstünden kısa bir süre geçmesine rağmen tekrar sahaya indi. Orhangazi Mahallesi'nde yapılan Danışma Toplantısı ile 2024 Yerel Seçimleri çalışmalarına başlandığını belirten İlçe Başkanı Ümit Sezer, programların hızla ilerleyeceğini kaydetti.

Başkan Sezer yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

'VATANDAŞLAR YEREL YÖNETİMLERDEN RAHATSIZ'

"3 Kasım 2002'den bu yana Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın ve partimizin istikameti bellidir. Biten her seçimin ertesi günü yeni bir seçim için koşturmak gerekir. Nitekim Sayın Cumhurbaşkanımız da henüz daha balkon konuşması yapmadan önce Kısıklı'dan bizlere seslenmiş ve 2024 için çalışmalara başlamamız talimatını vermiştir. Çünkü ülkemiz ve milletimiz için hizmet adına kaybedilecek bir tek güne bile razı değiliz. 28 Mayıs'taki Büyük Türkiye Zaferimiz ardından derhal çalışmalara başlayarak planlarımızı yaptık. İlk durağımız ecdadımızın izlerinin taşındığı, ilk hutbenin okunduğu Orhangazi Mahallesi oldu. Biz de Bismillah dedik ve ilk adımımızı Orhangazi Mahallemizden attık. Sırasıyla merkezde 35 olmak üzere toplam 85 Mahallemizde de bu ziyaretlerimize hızlı bir şekilde devam edeceğiz. Özellikle bu toplantılarda, kuruluştan bugüne dek görev almış tüm teşkilat mensuplarımızı da davet ederek hem şuan içinde bulunduğumuz süreçlerdeki çalışmalarımızı hem de gelecekte yapmayı hedeflediğimiz projelerimizi hep birlikte istişare ediyoruz.

Uzun yıllardır partimize hizmet etmiş büyüklerimiz, kapı kapı gezerek davamızı savunan hanım kardeşlerimiz, pırıl pırıl fikirleri ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgileriyle bizlere enerji katan genç kardeşlerimizle birlikte Odunpazarı'mızı karış karış gezecek ve vatandaşlarımızın taleplerine kulak vereceğiz. Genel olarak vatandaşlarımızın rahatsızlık duyduğu konuların Yerel Yönetimler alanında olduğunu zaten biliyoruz. Bu sorunları da 1 Nisan 2024 tarihi itibarıyla AK Belediyecilik anlayışına dayanarak yine bizler çözeceğiz. Odunpazarı'nın 10, Tepebaşının 15, Eskişehir'in kayıp 20 yılını en hızlı şekilde telafi etmek, Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşları olarak bizim boynumuzun borcudur. Bu hususta, tüm vatandaşlarımızı mahallelerinde yapılacak olan Danışma Meclisi toplantılarımıza, düşüncelerini ve önerilerini iletmeye davet ediyorum. Aynı şekilde Odunpazarı İlçe Başkanlığı'mıza da gelerek talep ve önerilerini iletebileceklerini bir kez daha ifade etmek istiyorum. Bizim Odunpazarı'mıza bir sevdamız var. İlçemizi de bu İlçede yaşayan tüm vatandaşlarımızı da seviyoruz. Sevdiklerimizle birlikte yürüyeceğimiz bu yolda yine sevdiklerimiz için çalışıp onların istekleri doğrultusunda da hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Bu vesileyle 28 Mayıs'ta elde ettiğimiz Büyük Türkiye Zaferi'ni tekrar tebrik ediyor, 2024 yılında 31 Mart'ta yeni bir zafere ulaşağımıza duyduğum inançla tüm hemşirelerimize saygılarımı sunuyorum."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@