BBP'de Ahmet Ulupınar aday adayı oldu!

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Ahmet Ulupınar, Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvurusunu partisinin genel merkez binasında yaptı...

SİYASET 27.03.2023, 15:51
BBP'de Ahmet Ulupınar aday adayı oldu!

Büyük Birlik Partisi (BBP) MKYK Üyesi Ahmet Ulupınar, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday adaylığı başvurusunu partisinin genel merkez binasında yaptı. Aday adaylığı başvurusunun ardından kısa bir açıklama yapan Ulupınar" 14 Mayıs tarihinde gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve Genel seçimlerde Cumhur ile birlikte milletimizin muktedir iktidarını gerçekleştirmek için yola çıktık. Şehit Liderim Muhsin Başkanımızın emaneti milletimizin de teveccühleri ile inşallah partimiz kuruluşunun 30. Yılında Gazi Meclisimizde güçlü bir şekilde temsili ile  olacaktır" dedi.

'BARAJ DERDİMİZ YOK'

Açıklamasına devam eden Ulupınar sözlerine şu şekilde devam etti: "Mensubiyeti olmakla gurur duyduğum kuruluşundan bugüne kadar geçen süre zarfında her kademesinde görev aldığım ve şu anda da  MKYK olduğum Büyük Birlik Partisi'ne bugün Milletvekili Adaylık müracaatımı Genel Merkezimizde  yapmış bulunmaktayım. Halkın gönlünde her zaman var olan geçmişte baraj endişesi ile verilmeyen oyların, İlk defa barajsız olarak gireceğimiz bu seçimde mühürün BBP'ye vurulacağından ve önümüzdeki yasama döneminde BBP'nin, TBMM'de grupla temsil edileceğinden hiç şüphem yok. Hedefimiz  İlk turda hem Cumhurbaşkanlığında, hem de Milletvekili seçimlerinde BBP'ni Güçlü bir şekilde TBMM'ye, Cumhur İttifakını da iktidara taşımak. Bizler bu hedefimize ulaşabilme adına bizlere güvenen halkımızın ve dava arkadaşlarımızın teveccühüne layık olabilme adına var gücümüzle çalışacağız. Seçimlerin ülkemize ve partimize hayırlar getirsin Rabb'im mahcup etmesin dedi."

MİLLİYETÇİLERE SESLENDİ

BBP Lider Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun hedef ve ilkeleri doğrultusunda Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici liderliğinde yollarına devam ettiğini anlatan Ulupınar, seçim sonuçlarına dair en küçük bir tereddütlerinin olmadığına da işaret etti.  Vatandaşların terörle ilintili olan siyasi ve diğer illegal yapılanmalara prim vermeyeceğine inandığını da aktaran Ulupınar, marjinal sol terör örgütleri ve HDP’nin desteklediği millet ittifakı sandıkta gömülecek. Millet ittifakında görev yapan yöneticiler ve gönül verenler bu durumdan son derece rahatsızlar. Bu duruma kayıtsız kalmayacaklarını düşünüyorum. Bu seçimin kaderini milliyetçi ve maneviyatçı oylar belirleyecek. O nedenle kader seçiminde kiminle beraber olacaklarına karar vermeleri lazım” dedi.

'MAZLUM COĞRAFYADAN DUALAR GELİYOR'

Gelinen noktada Büyük Birlik Partisi ve ilkelerinin kamuoyu tarafından daha iyi algılanmaya başlandığının altını çizen Ulupınar ,ikinci yüzyıl vizyonu olarak belirlenen Türk Yüzyılına Büyük Birlik Partisi’nin damga vuracağını ifade etti. Ulupınar, “Herkesin hayali olan Ayasofya’yı açan, Karabağ’ın işgalden kurtarılmasında kilit rol oynayan,Dünya mazlumlarına umut olan Türkiye’miz, Cumhur ittifakımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan için Karabağ’dan, Balkanlarda yaşayan Türklerden, Irak Türkmenlerinden tüm mazlum coğrafyasından, Türk Cumhuriyetlerinden dualar geliyor” dedi

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@