banner208

CHP'li Çakırözer: Vatanını seven sandığa gelsin!

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde yurttaşlara ‘sandığa gidin’ çağrısında bulundu.

SİYASET 27.05.2023, 16:19
CHP'li Çakırözer: Vatanını seven sandığa gelsin!
banner209

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sandık güvenliğine katkı sağlamak için CHP Genel Merkezi’nin görevlendirmesiyle gittiği Bitlis’ten çağrıda bulunan Çakırözer, “Yarın hep birlikte sandığa gidecek ve 13. Cumhurbaşkanımızı belirleyeceğiz. İnanıyoruz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanımız yapacak ve Çankaya’ya göndereceğiz. Ülkemizin dört bir yanında tüm yurttaşlarımıza çağrıda bulunuyoruz. Huzur, refah, hoşgörü, demokrasi ve adalet içinde yaşayacağımız bir Türkiye için sandığa davet ediyoruz. Vatanını seven sandığa gelsin, vatanını seven Türkiye için karar versin” dedi. 

BİTLİS’TE GÖREVLENDİRİLDİ 

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi 28 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde milletvekillerini 81 ilde sandık güvenliğine katkıda bulunmak için görevlendirdi. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Bitlis’te il örgütü ile sandık güvenliğine destek vermek için görevlendirildi. Seçim öncesi Bitlis’in merkez ve ilçelerinde CHP Bitlis il ve ilçe örgütü yöneticileri ile ziyaretlerde bulunan Çakırözer, tüm yurttaşları sandığa çağırdı. 

“VATANINI SEVEN SANDIĞA GELSİN, OY VERSİN” 

Bitlis’in Mutki ilçesinden yaptığı çağrıda Çakırözer, şunları söyledi: 

“Yarın ülkemizin 13. Cumhurbaşkanını seçmek için sandıklara gideceğiz. Sandığa giren oyların sağlıklı bir şekilde çıkmasını güvence altına alacağız. Milletimize tek çağrımız var, sandığa gelin oyunuzu verin! Bitlis’e de, Mutki’ye de, tüm şehirlerimize ‘Türkiye için karar ver ‘diyoruz. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olarak seçtirecek, aydınlık yarınlarımızı hep birlikte inşa edeceğiz. Herkese çağrımız aynı: Vatanını seven sandığa gelsin, oy versin!”

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@