CHP'li vekiller Emirdağlılar ile görüştü!

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, Emirdağlılar Vakfı'na giderek Başkan Veli Görkem Pala ve yöneticiler ile görüştü.

SİYASET 06.11.2022, 17:14
CHP'li vekiller Emirdağlılar ile görüştü!

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, Emirdağlılar Vakfı yönetimini ziyaret ederek, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen genel kurulun ardından seçilen yeni yönetimi tebrik etti. Çakırözer ve Süllü, “Emirdağlılar Eskişehirimizin ayrılmaz parçası. Şehrimizin sosyal, kültürel, ekonomik alanda kalkınmasında katkıları büyük” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Dr. Jale Nur Süllü, geçtiğimiz aylarda gerçekleşen Emirdağlılar Vakfı seçimlerinin ardından Vakıf Başkanı seçilen Veli Görkem Pala ve yönetimini ziyaret etti. Pala ve yönetiminden Vakfın gerçekleştirdiği çalışmalara ilişkin bilgi alan Çakırözer ve Süllü, Pala ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

'ESKİŞEHİR’İMİZDE AYRI BİR YERİNİZ VAR'

Eskişehir başta olmak üzere, Emirdağ ve yurt dışında yaşayan Emirdağlıların talep ve sıkıntılarının da konuşulduğu ziyarette, Çakırözer  “Emirdağlı hemşehrilerimizin Eskişehirimiz için ayrı bir yeri var. Emirdağ Eskişehirimizin ayrılmaz parçası. Emirdağlılar sedace çalışkanlıkları ile değil; iş ve ticaret dünyamızdaki başarılarıyla, kültürü, müziği ve sanatı gelecek kuşaklara aktarma konusundaki becerileri ile de tanınıyor.  Dayanışma, yardımlaşma kültürü de oldukça gelişmiş sivil toplum örgütlerimizinden. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak Eskişehir’de ve Meclis’te Emirdağlı hemşehrilerimizin talep ve sorunlarının takipçisiyiz. Emirdağlı hemşehrilerimizin bir sivil toplum örgütü çatısı altında toplayan Emirdağlılar Vakfı’nın seçimleri sonrasında başkanlığa seçilen Veli Görkem Pala ve yönetimini kutluyor, başarılar diliyoruz” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@