CHP’li Çakırözer fabrikalarda işçilerle buluştu

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (EOSB) faaliyet gösteren fabrikalarda çalışan işçileri ziyaret etti...

SİYASET 08.05.2023, 16:47
CHP’li Çakırözer fabrikalarda işçilerle buluştu

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde (EOSB) faaliyet gösteren fabrikalarda çalışan işçileri ziyaret eden CHP Eskişehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Utku Çakırözer, “Millet İttifakı iktidarında çalışanlar üzerindeki vergi ve sigorta prim yükünü azaltacağız. Emekçilerimiz alın terinin karşılığını alacak. İktidarımızda Türkiye kazanacak işçiler hakkını alacak” dedi. 

“MOLADA İŞÇİLERLE BULUŞTU” 

CHP Eskişehir Milletvekili ve Milletvekili Adayı Utku Çakırözer, parti yöneticileri ile organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikalarda çalışan işçileri ziyaret etti. Ziyaretlerinde partisine ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’na destek isteyen Çakırözer, Millet İttifakı iktidarında işçilerin hakkını alacağını söyledi. 

“ÇALIŞANLAR HAKKINI ALACAK” 

Çakırözer gerçekleştirdiği ziyaretlerde kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken, şunları dile getirdi: 

“Sizler emeğiniz ve alın terinizle şehrimiz ve ülkemizin ekonomisine büyük katkılar veriyorsunuz. Hepinize minnettarız. Millet İttifakı olarak diğer tüm kesimlerin olduğu gibi emekçilerimizin yaşadığı sorunlara ilişkin de çözüm önerilerimiz hazır. Çalışanlar üzerindeki vergi ve sigorta prim yükünü indireceğiz. Kaçak yabancı işçilikle tavizsiz ve etkin mücadele edeceğiz. Meslek hastalığı hastanelerinin sayısını arttıracağız. İş güvenliği ve işçi sağlığı birinci önceliğimiz olacak. Hep birlikte birleşe birleşe kazanacağız. Türkiye kazanacak çalışanlar hakkını alacak.”

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@