DEVA Partisi, İstanbul'da yaşayan Eskişehirliler ile temasta!

DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş, İstanbul'da yaşayan Eskişehirlileri ziyaret etti...

SİYASET 07.11.2022, 17:48
DEVA Partisi, İstanbul'da yaşayan Eskişehirliler ile temasta!

İstanbul’daki Eskişehir STK’larına bir dizi ziyarette bulunan DEVA Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Haşim Ateş "Eskişehir’i, Eskişehirspor’u, kentin ve ülkenin gündemini bir de dışarıda yaşayan Eskişehirlilerle değerlendirme olanağı bulduk" dedi.

Önce 'Boğazın Kırmızı Şimşekleri'ni ziyaret eden Ateş, Başkan Selahattin Erdoğan’la Eskişehirspor'un içinde bulunduğu durumu konuştu ve DEVA iktidarında, partisindeki spora bakışını ve kent takımlarına Genel Başkan Ali Babacan’ın yaklaşımını anlattı.

Ayrıca İstanbul’da yaşayan Eskişehirlilerin 1989 yılından beri yaşatmaya çalıştığı Eskişehirliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde Başkan Orhan Aktepe ve yönetimle bir araya gelen Ateş, dernek çalışmaları ve üyelerin sosyal kültürel yaşamları hakkında bilgi aldı. İstanbul’da yaşayan 58 bin Eskişehirli olduğu bilgisini veren Aktepe, İstanbul’u ekonomik ve sosyal yapısına büyük katkı verdiklerini, bununla birlikte Eskişehir’i ve Eskişehrspor'u, düzenledikleri birçok etkinlikle gündemde tutmayan çalıştıklarını belirtti. Ziyaretten memnunluk duydukları ifade eden Aktepe, Başkan Ateş’e bir plaket takdim etti.

Son olarak ESDER, Eskişehir Dernekleri Federasyonu'nun Kartal’daki merkezini ziyaret eden Ateş, Başkan Mehmet Çetinkaya ile ve yönetimle bir araya geldi. Başkan İsmail Haşim Ateş, partinin STK’lara çok önem verdiğini ve hazırlanan Eylem Planlarında, alanına göre STK’ların fikirlerini alarak 90 günlük ve 360 günlük eylem planları oluşturulduğunu belirtti, federasyonunun ve üyelerin sorunlarını dinledi, çözüm önerilerini sundu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@