banner196

banner208

Emine Edizgil'den il kongresi öncesi flaş açıklama!

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil, 15 Ocak'ta gerçekleştirilecek olan il kongresine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu...

banner294
SİYASET 08.01.2023, 10:04
Emine Edizgil'den il kongresi öncesi flaş açıklama!
banner209

İYİ Parti Eskişehir teşkilatında ilçe kongrelerinin sona ermesinin ardından gözler 15 Ocak'ta gerçekleştirilecek olan il kongresine çevrildi.

İl kongresine sayılı günler kala açıklama yapan Emine Edizgil, şu görüşlere yer verdi:

ELEŞTİRİ VE EDEP SINIRLARI

"Bilindiği üzere iktidara yürüyen İYİ Parti’miz kongre sürecine girmiştir. Kimilerince garip karşılansa da demokrasiyi önce partimizde yaşatan bu girişim başta parti tabanımız olmak üzere pek çok kesimden takdir görmüştür. Kongre yarışları, Eskişehir ve ilçelerinde de büyük bir heyecana ve hareketliliğe yol açtı. Bu süreçte sosyal medyaya yansıyan bazı olumsuz açıklama ve paylaşımlar oldu. Bunların çoğu asılsız olsa da ben yine de demokrasinin gereği olarak görüyorum. İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı olarak sürecimize, birlikteliğimize zarar vermeyen, eleştiri ve edep sınırları sınırlarını aşmayan tüm açıklamaları ve herkesi hoş karşılıyor, kucaklamaya devam ediyorum.

'KAZANAN ŞEHRİMİZ, ÜLKEMİZ VE İYİ PARTİ OLACAK'

Günün sonunda herkes İYİ Partili, hepimizin hedefi ortak. İlçe kongrelerimiz geride kaldı. Seçilen tüm arkadaşlarıma başırılar diliyorum. Önümüzde benim de aday olduğum il kongremiz var. Adaylığını açıklayan diğer arkadaşlarımızla bu süreci de birlik ve beraberlik içinde tamamlayacağız. Kazanan şehrimiz, ülkemiz ve İYİ Parti’miz olacak. Kimsenin şüphesi olmasın memleketimizi hep birlikte İYİ günlere kavuşturacağız. 15 Ocak akşamından itibaren seçilen seçilmeyen tüm İYİ’lerle hep beraber sahada olacağız ve ülkemizi hak ettiği günlere kavuşturmak için genel seçimlere hazırlanacağız. İlk günden bugüne kadar partimize gönül vermiş, hizmet etmiş, hizmet edecek herkesi selamlıyorum ve teşekkürlerimi sunuyorum."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@