Emine Edizgil: Kurultay, seçim çalışmalarına engel olmaz!

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil önemli açıklamalarda bulundu. Edizgil, kurultay çalışmalarının seçim çalışmalarına engel olmayacağını kaydetti.

SİYASET 02.10.2022, 17:52
Emine Edizgil: Kurultay, seçim çalışmalarına engel olmaz!

İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil ve beraberindeki heyet, Han İlçesi'ni ziyaret etti. İYİ Parti İlçe Başkanı Fevzi Akpınar ve çok sayıda parti yöneticisi tarafından karşılanan Edizgil, Genel Merkez tarafgından alınan Kurultay kararını değerlendirdi. Kurultay çalışmalarının, seçim çalışmalarına engel olmayacağını vurgulayan Edizgil, şu açıklamalarda bulundu:

"Genel İdare Kurulumuz toplandı. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde, merkez yöneticilerimiz ve Genel İdare Kurulumuz Türkiye çapında 81 ilimizi kapsayan bir kurultay kararı aldı. Bu bizim için çok iyi bir şey. Ben inanıyorum ki bu partimize bir heyecan getirecek bir dinamik sunacak ve bizler bu heyecanla çok daha iyi çalışacağız. Bunlar bizim aslında çalışmalarımızı engellemeyecek. Seçim süresine kadar ben inanıyorum ki ilçelerimizde, il yönetiminde hazırlığımızı yapacağız. Bu arada da seçim çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu arada da kongrelerimize hazırlanacağız.

Bu gelişmenin Türkiyemize, partimize ve şehirimize hayırlı olmasını diledik. İlk başlangıcımız ve  kurultay kararını hayırlamak Han İlçemize nasip oldu. Biz buraya seçim çalışması yapmaya geldik. İlçemizin sorunlarını dinlemeye geldik. Sağolsunlar Han İlçe Başkanımız ve muhtarlarımız birlikte sorunları istişare edeceğiz. Burada esnaf ziyaretlerimizi de yapacağız. Şimdiden tüm ülkemize hayırlı uğurlu olsun."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@