banner208

Emine Nur Günay'dan ince mesaj: Bizler fotoğraf vermek için değil çözüm için buradayız!

AK Parti Eskişehir Milletvekilleri Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay, Alpu'da selden etkilenen yerleri ziyaret ettiler.

SİYASET 31.07.2022, 14:29
Emine Nur Günay'dan ince mesaj: Bizler fotoğraf vermek için değil çözüm için buradayız!
banner209

Yapılan ziyarette AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir İl Tarım ve Orman Müdürü Muhammed Ender Gümüş, Alpu İlçe Tarım Müdürü Sönmez Baş, AK Parti Alpu İlçe Başkanı Halil Yavuz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meral Keski de yer aldı.

Avcı ve Günay öncelikle Alpu Kaymakamı Kübra Karaalioğlu'nu ziyaret ederek kendisinden ilçedeki durum, selden etkilenen alanlar ve vatandaşların durumu hakkında bilgi aldılar.

BÜĞDÜZ VE AĞAÇHİSAR KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİLER

Prof. Dr. Nabi Avcı ve Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe merkezi ziyareti sonrası önce Büğdüz köyünde sonra da Ağaçhisar köyünde vatandaşlar ile bir araya geldiler. Sorun ve talepler dinlendi. Büğdüz Muhtarı Nevzat Erken ve Ağaçhisar Muhtarı Mustafa Alan da görüşmede yer aldı.

'DEVLETİMİZ HER DAİM YANINIZDA'

Ziyaretlere ilişkin açıklamada bulunan Prof. Dr. Emine Nur Günay, "Devletimiz ilgili kurum ve kuruluşlarıyla vatandaşımızın yanında. Yaşanan sel felaketi sonrası ilk andan itibaren Tarım İl Müdürlüğümüz ve Tarım İlçe Müdürlüğümüz ile irtibat halindeydik. Konuyu takip ettik. Bugün de son durum hakkında bilgi aldık, ayrıca selden etkilenen alanları yerinde inceledik. Bizler fotoğraf vermek için değil çözüm için buradayız. İlk andan itibaren de vatandaşlarımızın yanındayız’’ şeklinde konuştu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
23
hafif yağmur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@