banner208

Eskişehir İYİ Parti: Eskişehir’de oy patlaması yapacağız

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil ve ilçe başkanları yemekli bir toplantı gerçekleştirerek dilek ve görüşlerini paylaştı.

SİYASET 26.08.2022, 14:07 26.08.2022, 14:22
Eskişehir İYİ Parti: Eskişehir’de oy patlaması yapacağız
banner209

Toplantıya Alpu İlçe Başkanı Haydar Şahin, Beylikova İlçe Başkanı Orhan Kara, Mihalıççık İlçe Başkanı Ahmet Tiryaki, Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş, Mahmudiye İlçe Başkanı Özay Yiğit, Çifteler İlçe Başkanı Recai Kutlay, Han İlçe Başkanı Fevzi Akpınar, Seyitgazi İlçe Başkanı Recep Kılıçarslan, İnönü İlçe Başkanı Erol Taştan, Sarıcakaya İlçe Başkanı Ersin Nalbant, Mihalgazi İlçe Başkanı Hasan Makine, Günyüzü İlçe Başkanı Mehmet Akalın ve Tepebaşı İlçe Başkanı İsmail Türk katıldı. Mazerete olan Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna’nın yerine ise Teşkilat Başkan Yardımcısı Karani Özgüneşli iştirak etti. 

İlçe başkanlarının sorunları dile getirdiği toplantıda, teşkilatların genel seçimlere nasıl hazırlandığı görüşüldü. Mahalle temsilcilikleri ve sandık görevlileriyle ilgili çalışmalara hız verilmesine karar verilen toplantının kapanış konuşmasını yapan İl Başkanı Emine Edizgil, birlik ve beraberlik içinde çalışarak Eskişehir’de oy patlaması yapacaklarını vurguladı. Katılımcıların faydalı bulduğu bu tip toplantıların, bundan böyle sıklıkla yapılmasına da karar verildi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@