banner208

Eskişehir Zafer Partisi'nden Suriyelilerin kampanyasına sert tepki!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Türkiye'de yaşayan bazı Suriyelilerin, 12-17 Eylül tarihleri arasında çalıştıkları işyerinde iş bırakma eyleminde bulunacaklarını öne sürdü.

banner294
SİYASET 07.09.2022, 15:13 07.09.2022, 16:23
Eskişehir Zafer Partisi'nden Suriyelilerin kampanyasına sert tepki!
banner209

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuya ilikşin açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

"Değerli Türk Halkı AK Parti’nin yanlış dış politikası, Suriyeli politikası, yanlış sınır güvenliği, hatta sınır güvensizliği politikası neticesinde ülkemizde 13 milyon sığınmacı ve kaçak adeta işgal etmiş durumda. Yıllardan beri ısrarla uyarıyoruz. Zafer Partisi olarak bu konuyu bir seneden bu yana ana gündemimiz yaptık. Çünkü Türkiye bu sorununu çözemeden diğer hiçbir sorununu çözemez diye anlattık ve anlatmaya devam ediyoruz. Bugün ülkemize yardım için gelenler, yarın topraklarımız üzerinde, siyasetimiz üzerinde söz sahibi olmak isteyecekler. Bu Türkiye’yi bir iç karışıklığa onun da ötesinde iç savaşa sürükleyecek. Tarih boyunca bütün büyük göçlerin istisnasız bu tür büyük sonuçları olmuş. Güçlü mesajlar gelmeye başladı, bugün Türkiye’nin her yerinde Suriyeli elemanlar tarafından başlatılan bir kampanyayla eğer Ümit Özdağ ve sığınmacılar meselesinde görüş açıklayan diğer siyasiler hapishaneye atılıp, cezalandırılmazsa 12-17 Eylül 2022 tarihleri arasında Türkiye’deki yaşayan bütün Suriyeliler, işlerini bırakarak greve gidecektir diye açıklama yaptılar. Bu kabul edilebilir değil. Bu Türk Devletine Türk Milleti’ne şantajdır..."

Zafer Partisi Eskişehir İl Başkanlığı'nın konuya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ise şu şekilde: 

"Açlık sınırının altında yaşayan, kanıyla bedel ödemiş ve binbir sıkıntı içinde sabreden milyonlarca Türk'ün vatanını babanızın çiftliğine çevirdiğiniz yetmedi, bir de bizi tehdit ediyorsunuz. Haddinizi bileceksiniz!" 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
21
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@