Gaye Usluer ilçelerde vatandaşlar ile buluşuyor

CHP 25. ve 26. Dönem Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer ilçe ziyaretlerine devam ediyor...

SİYASET 29.04.2023, 12:44 29.04.2023, 12:49
Gaye Usluer ilçelerde vatandaşlar ile buluşuyor

CHP 25. ve 26. Dönem Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer CHP Seyitgazi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. CHP Seyitgazi İlçe Başkanı İsmet Ayrancı, Seyitgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Gökhan Çakmak ve partililer ile seçim süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Seyitgazi CHP İlçe Başkanlığının ardından Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ve Belediye başkan yardımcısı Mesut Atlı ile bir araya gelen Usluer, belediye ziyareti sonrasında Ayrancı ve Çakmak ile beraber Seyitgazi esnafını ziyaret etti. Vatandaşın ve esnafın sorun ve taleplerini dinledi. 

Çiftçilerle de buluşan Usluer, kötü yönetilen tarım politikalarına da değinerek “Ekecek tarlamız dahi kalmadı, üretici emeğinin hakkını alamıyor, kendi kendine yeten ülkemiz artık 30 milyar TL değerinde tarımsal ürün ithal ediyor. Tüm bunların farkındayız 14 Mayıs'tan sonra önceliğimiz kendi kendimize yetebilen, üretime öncelik veren ülke olabilmek. 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu seçildiğinde, tarım alanında çok büyük devrim yapacağız. Mazottan gübreye kadar her konuda üretenin yanında olacağız. Bu Cumhuriyet tarihinin en kritik seçimi ve hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. El birliği, güç birliği ile birlikte kazanacağız" dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@