Gençlik ve Spor Bakanı Eskişehir'e geliyor!

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın Eskişehir'e geleceğini duyurdu...

SİYASET 11.08.2023, 14:41
Gençlik ve Spor Bakanı Eskişehir'e geliyor!

AK Parti Genel Merkezi'nden gelen açıklamalara göre, yaz döneminde yoğun bir saha çalışması il ve ilçe teşkilatlarınca, 'vatandaşın nabzının tutulduğu, milletin sesine kulak verildiği' Şehir Buluşmaları gerçekleştirilecek.

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Süleyman Reyhan konuya ilişkin şunları söyledi:

"AK Parti Genel Merkezimizin Teşkilat Başkanlığınca koordine edilen çalışmalar kapsamında, Bakanlarımız, MKYK üyelerimiz ve Milletvekillerimizin katılımıyla 81 il, 922 ilçe teşkilatı tarafından düzenlenecek programlarda, Partimizin 21 yılda yaptığı eser ve hizmetler anlatılacak, ülkemizin her köşesinden istek ve beklentilere kulak verilecektir.

Eskişehir olarak biz de saha çalışmalarımızı başlattık ve bunun üzerine 12 Ağustos Cumartesi günü Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Osman Aşkın Bak, Eskişehirli hemşehrilerimizin gönüllerine misafir olmaya geliyor.

#Eskişehir2023ŞehirBuluşmaları hashtag'imiz ile şehrimize ve kıymetli vatandaşlarımıza hizmetin en iyisi için, gece demeden gündüz demeden birlikte TÜRKİYE YÜZYILI için çalışmalarımıza devam edeceğiz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@