Gürhan Albayrak'tan sert açıklama!

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak CHP'lilerin yaptığı eleştiriye karşı sert tepki gösterdi.

SİYASET 14.03.2024, 21:52 14.03.2024, 21:59
Gürhan Albayrak'tan sert açıklama!

AK Parti Eskişehir İl Başkanı Gürhan Albayrak yaptığı yazılı açıklamada şu sözlere yer verdi:

"Panik hata yaptırır, siyasi nezaketten uzaklaştırır, etik dışı yollara sevk eder. Endişe etmeyin, Eskişehir'imizi 'Gerçek Belediyecilik' ile buluşturmaya son 16 gün...

AK Parti olarak, sivil toplum kuruluşlarını milli birlik ve beraberliğimizin temel taşı olarak görüyoruz. Sivil toplum kuruluşları, ülkemizde katılımcı demokrasinin önemli araçlarından biri olup, sosyal barışımızın güvencesidir. Millî ve manevi değerlerimize uygun hareket eden, yasalar çerçevesinde faaliyet gösteren ve toplumumuza değer katan tüm sivil toplum kuruluşlarına kapılarımız sonuna kadar açıktır.

Özellikle vurgulamak isteriz ki her yerde dile getirdiğimiz bu açıklamalarımızdan, rakiplerimizin farklı anlamlar çıkarma çabaları, seçimler yaklaştıkça bazılarının paniklediklerinin açık göstergesidir. Diğer taraftan Aile mefhumu, bizim için hayati bir öneme sahiptir ve kutsal bir değerdir. Aile kurumu, toplumumuzun temel taşlarından biri olarak korunmalı ve desteklenmelidir. CHP'li belediyelerin destek verdikleri dernekleri de çok iyi biliyoruz. Ülkemizin değerlerini hedef alan ve dış kaynaklar tarafından fonlanan sapkın derneklere karşı kararlı bir duruş sergilemeye devam edeceğiz.

Sonuç olarak, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da sivil toplum kuruluşlarıyla iş birliğimizi ve desteklerimizi sürdüreceğiz. Ülkemizin birlik ve beraberliğini güçlendirmeye devam edeceğiz. Bize karşı bunun aksine yapılan ithamlar boş lakırtıdan ibarettir."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@