Hatipoğlu Eskişehir'i karış karış gezdi

İYİ Parti 1. sıra milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu’nun, seçim çalışmaları sırasında Eskişehir’de neredeyse dokunmadığı kimse kalmadı...

SİYASET 12.05.2023, 18:47
Hatipoğlu Eskişehir'i karış karış gezdi

Adaylığının kesinleşmesinden itibaren yoğun bir çalışma sergileyen Hatipoğlu, Ramazan ayında merkez ve ilçelerde verdiği iftar yemekleri, tüm sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerle ve ziyaretleriyle dokunmadığı vatandaş bırakmadı.

Başta Hamamyolu Caddesi olmak üzere cadde ve sokaklarda dolaşarak vatandaşlarla tokalaştı ve onlarla sohbet etti. Semt pazarlarını gezen Hatipoğlu, ayrıca özel gün ve etkinliklere de katıldı. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tüm fabrikaları gezen Hatipoğlu, işçilerin sorunlarını dinledi, takipçisi olacağını söyledi.

İlçe ve köylerde yağmur duaları ve çeşitli etkinliklerde çiftçilerle buluşarak Millet İttifakı iktidarında çiftçilerin sorunlarını çözeceklerini anlattı.

Esnaf gezileri de yapan Hatipoğlu, esnafın gerçekten de zor dönemler geçirdiğini, bu sorunların 14 Mayıs’tan sonra sona ereceğini ifade etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ile dış ilçelerin Belediye Başkanlarını ziyaret eden Hatipoğlu, 15 Mayıs sonrası Eskişehir için birlikte yapılacak çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Eskişehirspor taraftarları ve gençlerle de sık sık bir araya gelerek Eskişehirspor için yapacaklarını anlattı. Gençler için projelerinden söz etti.

Hatipoğlu, 14 Mayıs seçimlerinin bir demokrasi şöleni halinde geçmesi dileğinde de bulunarak Eskişehirlileri oylarını kullanmaya çağırdı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@