Hatipoğlu: Her zaman halkımızın yanındayız

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Nebi Hatipoğlu, Çamlıca ile çevre mahallelerden vatandaşların katıldığı bir iftar yemeği düzenledi...

SİYASET 27.03.2023, 16:12
Hatipoğlu: Her zaman halkımızın yanındayız

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Nebi Hatipoğlu, Çamlıca Kapalı Pazaryeri’nde partililer, delegeler ve Çamlıca ile çevre mahallelerden vatandaşların katıldığı bir iftar yemeği düzenledi.

Hatipoğlu, partilileri ve vatandaşları Kapalı Pazar yeri kapısında karşılayarak tek tek tokalaştı.

Yemek sonrası konuşan İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil, “Milletvekili Aday Adayımız Nebi Hatipoğlu’nun verdiği iftar yemeğine hoş geldiniz aday adaylarımız ile birlikte Eskişehir’de başarılı olmaya çalışacağız” dedi.

Kalabalık bir vatandaş topluluğun katıldığı iftar yemeği sonrasında konuşan Milletvekili Aday Adayı Nebi Hatipoğlu, ülkenin zor zamanlardan geçtiğini bu zor zamanları hep birlikte aşacaklarını söyledi. Her zaman halkımızın yanında olacağız diyen Hatipoğlu, “Birlik ve beraberlik içinde İYİ Parti’yi birinci parti yapmak için yola çıktık. Hep birlikte kazanacağız” diye konuştu.

Daha sonra diğer milletvekili aday adaylarını yanına çağıran Hatipoğlu, onlara da mikrofon tutarak görüşlerini aldı. Hep birlikte ellerini havaya kaldırarak vatandaşları selamladılar.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@