banner208

Hatipoğlu: İYİ Parti Eskişehir'de tarih yazıyor!

İYİ Parti Seçim Koordinasyon Merkezi partililerin yoğun katılımıyla Ramada Encore Otel'in giriş katında açıldı... Nebi Hatipoğlu konuştu...

SİYASET 03.05.2023, 12:17
Hatipoğlu: İYİ Parti Eskişehir'de tarih yazıyor!
banner209

Açılışa İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil, Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna, Tepebaşı İlçe Başkanı Nusret Kabasakal, milletvekili adayları Nebi Hatipoğlu, Özlem Ayrancı, Melih Aydın, Bülent Öndeş, Hakan Kaymak, Yağmur Gürsöğüt ve çok sayıda partili katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Edizgil, "Biz uzun süredir sahadayız. İl başkanı olduğumdan beri sahadayız. Sahada görüyoruz ki 3 vekil çıkaracağız. Algı yaratmaya çalışıyorlar anketlere inanmayın. Gençlerin hayal kuracağı, kadınların özgürce yaşayacağı, yaşlıların huzur içinde yaşayacağı bir Türkiye için mührümüzü güneşe basalım" diye konuştu.

'İYİ PARTİ ESKİŞEHİR'DE TARİH YAZIYOR'

Açılışta Nebi Hatipoğlu, söz aldığı sırada Eskişehirspor taraftarları meşale yakarak "En büyük başkan bizim başkan" diye tezahürat etti. Hatipoğlu da " Hep diyorum.3 büyük 4 büyük yok en büyük Eskişehirspor" diyerek taraftarlara seslendi. Ardından partililere seslenen Hatipoğlu, "Bildiğiniz gibi listemizdeki adayların hepsi Eskişehirli. Sorunları en iyi Eskişehirliler bilir ve çözer. Tüm Eskişehirlilerin, Eskişehirlileri desteklemesini canı gönülden istiyorum. İYİ Parti tarih yazıyor Eskişehirde. Ekiplerimiz kapı kapı dolaşıp partimizi anlatıyor. Anketlerde gösterildiği gibi olmadığını herkes görüyor. 3 vekil çıkaracağımıza dair inancım tam. Verdiğim vaatlerin hepsini yapacağım. Hatta bugün annem burada bana 'Oğlum bir sürü vaat veriyorsun, hepsini yapabilecek misin?' diye sordu. Bu vaatlerimden biri de Eskişehirspor. Eskişehirspor'u niye siyasete karıştırıyorsunuz diyorlar. Bunlar Eskisehirspor'a destek vermeyenler. Siz de gelin destek verin görelim boyunuzun ölçüsünü. Bu taraftar destek veren herkesi alkışlar. Eskişehirspor'u Süper Lig'e çıkaracağım. Ben vaatlerimin hepsinin arkasındayım" diye konuştu.

Açılışta ilçe başkanları ve milletvekili adayları da kısa birer konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından Seçim Koordinasyon Merkezi kurdele töreniyle açıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@