Hatipoğlu’ndan taksicilere müjde

AK Parti Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir’deki tüm taksilere ücretsiz araç içi güvenlik kamerası takılacağı müjdesini verdi.

SİYASET 19.03.2024, 17:10 19.03.2024, 17:16
Hatipoğlu’ndan taksicilere müjde

AK Parti’nin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan adayı Hamid Yüzügüllü ile birlikte Ertuğrulgazi Mahallesi’ni ziyaret etti. Günün erken saatlerinde T.E.B 9. Bölge Eczacılar Odası’na gelen Hatipoğlu, Oda Başkanı Mustafa Çelik ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek, yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Eskişehirli eczacıların görüş ve taleplerini dinleyen Hatipoğlu, daha sonra Şahin Caddesi’nde bulunan dolmuş ve taksi duraklarını ziyaret etti.

“Kameraların takılma masrafını biz karşılayacağız”

Nebi Hatipoğlu, gerçekleştirdiği ziyaretinde, şoför esnafının yerel yönetimlere olan ihtiyaç ve beklentilerini dinledi. Taksici esnafının görüşlerini dinleyerek, projelerinden bahseden Hatipoğlu, araç içi kamera masraflarının belediye tarafından karşılanacağı müjdesini verdi. Taksicilerden ‘tam destek’ sözü alan Hatipoğlu, “Maalesef Eskişehir’de işin erbabları, işi bilmeyenlerin aldığı kararlar istikametinde çalışıyor. Bu sebeple, taksici esnafı için alınan kararlarda da bu mesleği bilen insanların etkili olması lazım. Gelecek dönemde bu problemleri aşacağız. Taksici kardeşlerimizin bir kamera problemi varmış. Buradan müjdeyi vermek istiyorum, inşallah belediye olarak, kameraların takılma masrafını biz karşılayacağız. Kameralarınızı bir bedel almadan biz takacağız. Ay başında yaptığımız lansmanda taksi durakları için de müjdemizi açıklamıştık. İçerisibde tuvaleti olan, yalıtımlı ve doğal gazlı duraklar yapacağız. Eskişehir’de hem esnafımızı hem de vatandaşımızı rahata kavuşturacağız” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@