İYİ Parti Emek Mahallesi'nde!

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil ve Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna, Emek Mahallesi'ne giderek seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

SİYASET 24.10.2022, 16:27
İYİ Parti Emek Mahallesi'nde!

İYİ Parti Eskişehir İl Başkanı Emine Edizgil ve Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna, Emek Mahallesi'ne giderek yaklaşan seçimler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Her iki başkan da kişisel hırs ve hesapların bir köşeye bırakılması gerektiğini belirterek, genel seçimler öncesinde birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil ve Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna’yla çok sayıda parti yöneticisi, Emek Mahallesi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında yaklaşan genel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Emek Mahallelilerin hazır bulunduğu toplantıda ayrıca İYİ Parti’nin girdiği Kurultay süreci de değerlendirildi. Ülkenin önünde son derece kritik bir seçim olduğunu vurgulayan İl Başkanı Emine Edizgil ve Odunpazarı İlçe Başkanı Zafer Tuna, birlik ve beraberlik mesajı vererek, kişisel kapris, hesap ve hedeflerin bir köşeye bırakılması gerektiğinin altını çizdiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@