İYİ Partili Melih Aydın 'Kalabak' kampanyasına katıldı

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Melih Aydın, “Kalabak Suyumuzu Deprem Bölgesiyle Buluşturuyoruz” kampanyasına destek oldu.

SİYASET 20.03.2023, 16:48
İYİ Partili Melih Aydın 'Kalabak' kampanyasına katıldı

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Melih Aydın, 19 Mart akşamı ES TV ve Kanal 26 televizyonlarının ortak yayınladığı, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü ortaklığında Dünya Su Günü dolayısıyla düzenlenen 'Kalabak Suyumuzu Deprem Bölgesiyle Buluşturuyoruz' kampanyasına destek oldu.

22 Mart Dünya Su Günü vesilesiyle farkındalık yaratmayı da amaçlayan organizasyona bağışladığı bir tır su ile katkıda bulunan Aydın, duygularını şöyle ifade etti: “Milletimiz büyük bir millet olduğunu bu felakette bir kez daha gösterdi. Eskişehirli hemşerilerimizin yüce gönüllülüğüne ise bu kampanyayla bir kez daha şahit olduk. Bizim gönlümüzde bir şişe suyla bir tır suyun farkı yoktur, her birimiz kendi imkanlarımız doğrultusunda elimizden gelen desteği sağlıyoruz, sağlamaya da devam edeceğiz.”

“Deprem bölgesini ziyaret ettim, bölgenin yaralarını sarmaya devam edeceğiz”

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Aday Adayı Melih Aydın, deprem bölgesini ziyaret ettiğini belirterek “Vatandaşlarımız, kardeşlerimiz gerçekten zor durumda, acı içinde. Bölgedeki yaraları sarmak için elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğiz. Bu yolda elini taşın altına koyan herkesle kol kola, yol yürümeye devam edeceğiz” dedi.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner350

Gelişmelerden Haberdar Olun

@