Memleket Partisi Eskişehir'den CHP'ye toplu geçiş

Memleket Partisi'nden istifa eden eski il Başkanı Baki Dündar, eski il ve ilçe yöneticileri ile Memleket Partisi eski üyeleri bugün CHP'ye toplu geçiş yaptı...

SİYASET 03.05.2023, 13:48
Memleket Partisi Eskişehir'den CHP'ye toplu geçiş

Cumhuriyet Halk Partisi Eskişehir İl Başkanlığı’nda Memleket Partisinden istifa eden eski il Başkanı Baki Dündar, memleket partisinden istifa eden eski il ve ilçe yöneticileri ile eski memleket Partisi üyeleri bugün Cumhuriyet Halk Partisi’ne toplu geçiş yaptı. 

CHP Eskişehir İl Başkanı Recep Taşel yaptığı konuşmada CHP ailesinin büyütmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “ilk turda yüzde 60 oy oranı ile, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 13. Cumhurbaşkanımız olacak. Hedefimiz TBMM’de de Eskişehir’de de 1. parti olmak” dedi. 

Geçtiğimiz ay içinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşen ve genel merkezde üyeliği gerçekleşen 26. Dönem CHP Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Gaye Usluer “Gün birlik ve beraberlik günü. Cenke gitmiyoruz. 14 Mayıs Demokrasi şöleni olacak. Öfke, nefret dili, iftiracı üslup kaybedecek. Sakin güç kazanacak. Uzlaşacağız. Birlikte kazanacağız” dedi.

Katılımcıların üyelik işlemlerinin gerçekleşmesinin ardından, CHP rozetleri il başkanı Recep Taşel tarafından takıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (1)
aziz 1 yıl önce
Kapıdan ihtirasları için çıkıp, beklentileri karşılanmayınca geri gelenlere kapıyı kapatın. Başta. gaye olmak üzere hepsini geri gönderin
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@