Memleket Partisi'nden meslek odalarına çıkarma!

TMMOB üyesi Meslek Odalarının Eskişehir Şubeleri Memleket Partisi Eskişehir İl Yönetimi tarafından ziyaret edildi...

SİYASET 25.11.2022, 14:46
Memleket Partisi'nden meslek odalarına çıkarma!

TMMOB üyesi Meslek Odalarının Eskişehir Şubeleri Memleket Partisi Eskişehir İl Yönetimi tarafından ziyaret ediliyor. 

Eskişehir’de toplumun çeşitli kesimlerinin örgütlendiği kurum ve kuruluşlara, Kasım ayı boyunca; Memleket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Ceyhan, İl Başkan Yardımcısı Ferhat Genç ve İl Sekreteri Burak Aydilek tarafından ziyaretler gerçekleşiyor.

Memleket Parti Eskişehir İl Yönetimi olarak ilk ziyaret TMMOB Makine Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesine yapıldı. Şube Başkanı Nezihe Hanecioğlu ve Şube Müdürü İlker Özcan ile yapılan görüşmede TMMOB örgütlülüğünün değeri ve gelecek yıl yapılacak genel seçimlerin ülkenin kaderini belirlemede taşıdığı önem konusunda fikir birliğine varıldı.

İkinci ziyaret Mimarlar Odası Eskişehir Şubesine yapıldı. Şube Başkanı Didar Duygu Altuntaş ile görüşüldü.

Üçüncü olarak, Elektrik Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ziyaret edildi. Ziyarette, Şube Başkan Yardımcısı Ahmet Şakar ve YK üyesi Salih Eğerci bulundu.

Her üç ziyarette de seçim öncesi mevcut partilerin sergilediği politik tavır, parti içi demokrasi, Cumhurbaşkanı adayının ve Milletvekili adaylarının sayın genel başkanlarca belirlenmesinin sakıncaları paylaşıldı. Genel seçimlerin önemi hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. İl Başkanı İsmail Ceyhan, ziyaretlerinde; Memleket Partisi’nin tüzüğüne vurgu yaparak, Türkiye’de en demokratik tüzüğe partilerinin sahip olduğunu belirtti. Memleket Partisi İl Yöneticileri ziyaretlerinde, şube başkanlarına teşekkürlerini sunarak, partilerinin meslek odaları ile dayanışma içinde olmayı, mimar ve mühendis odalarının çözüm önerilerinin dikkate alınmasını öncelediği vurgulandı.

Son olarak 23 Kasım Çarşamba günü Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sn. Prof. Dr. Nurdan Şahin Demirbağ’ın ziyareti münasebetiyle Ziraat Odası Eskişehir Başkanı Levent Özbunar ile öğle yemeğinde buluşuldu. Ülkemiz ve Eskişehir tarımı üzerine verimli bir görüşme gerçekleşti. İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; bu ziyaretlerin devam edeceği, Memleket Partisi’nin meslek odaları, birlikler ve derneklerle yakın ilişkiler kurarak dayanışma içinde olacağı ifade edildi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@