MHP'de aday tanıtım toplantısı! Candemir'den adrese teslim mesajlar

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Eskişehir İl Başkanlığı tarafından 28. dönem milletvekili aday tanıtım toplantısı gerçekleştirildi...

SİYASET 16.04.2023, 11:03
MHP'de aday tanıtım toplantısı! Candemir'den adrese teslim mesajlar

Hasan Polatkan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, “beş yıl boyunca şehrimize hizmet eden, milliyetçi hareketi yüz akı ile temsil eden Metin Nurullah Sazak’a teşekkür ediyoruz. Biz kendisinden razıyız. Allah da kendisinden razı olsun" diyerek sözlerine başladı.

Başkan Candemir, şöyle devam etti: 

'ÜLKÜCÜLÜK MHP'DE OLUR'

"AK Parti’ye zamanında en sert muhalefeti yapan parti bizdik. 15 Temmuz 2016 gecesi FETÖ darbe yapmaya çalıştı. O gün yiğit bir ses Ankara’da ‘biz bu darbeye karşıyız’ diyerek tepkisini ortaya koydu. O gün Cumhur İttifakının temelleri atıldı. MHP birçok operasyona maruz kaldı. Lider Devlet Bahçeli’nin yolundan giden arkadaşlar İYİ Parti’nin listesine iyi baksınlar. Listelerinde tek bir tane ülkücü yok. Kırgınlık dargınlık yok. Bu günaha ortak olmayın. Baba ocağına yeniden bekliyoruz. MHP çatısı altında 1 gün bile geçirdiyseniz kapımız size her zaman açıktır. Ülkücülük Milliyetçi Hareket Partisi'nde olur.
Bu seçim sıradan bir seçim değil. Bu seçim 2023 Lider Ülke Türkiye hareketinin gerçekleşmesi için bir adımdır. 2053 ve 2071 vizyonlarını ortaya koymak için sıkmadık el bırakmadan elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz"

Konuşmalardan sonra adaylar Bülent Maşaoğlu, Leman Sivri, Muhammed Bahadır Ayas, Mustafa Enes Süzen, Emre Karabacak ve Oğuzhan Ünal üyelere tanıtıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@