banner208

MHP'li Candemir'den su zammı eleştirisi!

MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir, Eskişehir'de şebeke suyuna yapılacak olası zam ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu...

banner294
SİYASET 25.11.2022, 17:56 25.11.2022, 18:15
MHP'li Candemir'den su zammı eleştirisi!
banner209

MHP Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:

"ESKİ şebeke suyuna yüzde 70 zam talebiyle yine gündeme geldi. Mecliste yeter sayısı sağlanamadığı için bugüne kalan genel kurulda yeniden oylanacak. Tüm genel kurul üyelerinin ESKİ'nin bu zam talebini yeniden gözden geçirerek makul bir artışta anlaşması en büyük temennimiz.

Ayrıca bu zam talebi yanında TUİK verilerine göre aylık otomatik zam gündeme getiriliyor. CHP Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışından çok uzakta hareket edip adeta vatandaşımıza zulmediyor. Vatandaşımız bu zulmu asla hak etmiyor. En temel ihtiyaç maddesi olan suya ulaşılmasında Eskişehirli hemşehrilerimizin rahatlatılması için bu talepler geri çekilmeli ya da makul oranda mutabakat sağlanması beklentimizdir.

Zam yapmak için bahane aramaya gerek yok, temel ihtiyaçlarımızın giderilmesinde başlıca rol oynayan suya vatandaşımız bu kadar zor erişmemeli. Yapılan bu yanlıştan ivedi bir şekilde dönülmeli."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@