banner196

banner208

MHP'li Sazak'tan CHP'ye sert sözler! Gayrimeşrudan meden umanlar...

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Mersin'de polisevine düzenlenen terör saldırısını sert bir dille kınadı...

banner294
SİYASET 29.09.2022, 13:09
MHP'li Sazak'tan CHP'ye sert sözler! Gayrimeşrudan meden umanlar...
banner209

MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak, Mersin’in Mezitli ilçesinde polisevine gerçekleştirilen terör saldırısı sonrasında sosyal medya hesaplarından yazılı açıklamada bulundu.

Milletvekili Sazak açıklamasında, şu ifadelere yer verdi: 

'ADALET TERAZİSİNDE ŞÜPHE UYANDIRMAYA ÇALIŞTILAR'

"Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluş ilkelerini belirleyen parti olduğu iddiasındaki CHP’nin vekilleri, demokrasi çığlıklarıyla, özgürlük tamtamlarıyla, bir teröristi hak yoksunu korumasız bağımsız ve kadın gazeteci olarak tanıtmışlardır. “Kadın” ve “gazeteci” kimliği üzerinden toplumda infial yaratıp adaletin terazisinde şüphe uyandırmaya çalışmışlardır. Türkiye Cumhuriyeti’ni temelinden yok etme hedefiyle Mersin’de polisevine saldırı düzenleyen teröristin sözde “masum kadın gazeteci” olduğu açıklanmıştır. Toplumun sinir uçlarıyla oynayıp terör partisine bakanlık paylaşımında olan CHP’nin sözcüsü, yandaşı TV kanalında teröristin temizlenme haberinden 'temizlenmiş' kelimesinin muhtemelen arkasını dayadığı ağababalarını tahrik edilebileceğinin niyetini okumakta, kelimenin gücüne sığınıp beklenmedik olaylara hazır olmamız gerektiğini söylemektedir. Bu ülkenin pisliklerine ve onlardan medet bekleyen zavallılara diyorum ki; Türk milletinin her evladı bunların karşısında, kiminle nasıl ilişki içinde olursa olsun hesabını soracak yürekte ve güçtedir. Bölücü teröristlerden medet bekleyen ve iktidar hesapları yapan Zillet İttifakı’na şu sözü hatırlatıyorum; “gayrimeşrudan medet ummak zifiri karanlıkta ormanda dal toplamaya benzer, elinize ne geleceği belli olmaz. Ya devlet başa ya kuzgun leşe! Şehit evladımıza Allah’tan rahmet, ailesine, emniyet teşkilatımıza ve necip milletimize başsağlığı diliyorum. Tedavi altında bulunan yaralılarımıza acil şifalar temenni ediyorum."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@