MÜSİAD’dan Ahmet Sivri’ye ziyaret

MÜSİAD Eskişehir Şube Başkanı Avukat Oğuz Özdemir ve beraberindekiler AK Parti Tepebaşı Belediyesi Aday Adayı Ahmet Sivri’yi ziyaret etti.

SİYASET 18.08.2023, 12:37
MÜSİAD’dan Ahmet Sivri’ye ziyaret

Uzun süredir MÜSİAD Üyesi olan ve zaman zaman yönetimlerde görev alan Sivriler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Sivri, Tepebaşı Belediye Başkan Aday Adayı olacağını yakın çevresiyle paylaşmıştı.

Sivri, bir süredir istişare amaçlı ziyaretler yapıyor. Bu kapsamda ESO Başkanı Celalettin Kesikbaş, EOSB Başkanı Nadir Küpeli ve ETO Başkanı Metin Güler’i ziyaret etmişti. Sivri, bu süreçte sivil toplum ve parti tabanının da görüşlerini alıyor.

Sivri’ye ziyaretler de oluyor. Son olarak MÜSİAD Şube Başkanı Avukat Oğuz Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ahmet Sivri’yi Basın Şehitleri Caddesi’ndeki yönetim ofisinde ziyaret etti.

Ahmet sivri, 2009-2011 yılları arasında AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı yaptı. 2011 genel seçiminde milletvekili aday adaylığı için görevinden ayrılan Sivri, 2014 yerel seçiminde Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. 2014-2019 arasında bu görevini sürdürdü. 2019 yerel seçimlerinde Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı oldu.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@