Nebi Hatipoğlu: Bizde ithal aday yok!

İYİ Parti Milletvekili adayları Nebi Hatipoğlu ile Melih Aydın, Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret etti.

SİYASET 17.04.2023, 17:15
Nebi Hatipoğlu: Bizde  ithal aday yok!

İYİ Parti milletvekili adayları Nebi Hatipoğlu ile Melih Aydın, Eskişehir Muhacir Dernekleri Federasyonu'nu ziyaret etti. Federasyon başkanı Kadri Ay, ziyaretten mutluluk duyduklarını belirterek, iki milletvekili adayına da başarılar diledi.

Balkan Evinde gerçekleşen ziyarette konuşan İYİ Parti 1. sıra adayı Nebi Hatipoğlu, kendini evinde hissettiğini belirterek, "Dedem ve ailem Kırcaali'den göç etti. Eskişehir'e yerleştik. Kırcaali'ye desteklerimiz devam ediyor" dedi.

İki yıl önce Meral Hanım, partiye çağırdığı için partiye katıldığını belirten Hatipoğlu şunları söyledi: "Bizim temayül yoklaması yapmamız nedeniyle partimizin 6 adayı da Eskişehirli. Burada doğduk. Bütün yatırımlarımızı burada yaptık. Bizde ithal aday yok. Her gittiğimiz yerde üç ana sorununuzu bildirin diyoruz. Gece gündüz sizin için çalışacağız. Burası benim baba ocağımdır. Başımın üstünde yeriniz var. Elimden geleni yapacağız."

Ardından konuşan Federasyon Başkanı Kadri Ay, İYİ Parti adaylarını 16 derneğin oluşturduğu federasyonda ağırlamaktan mutluluk duyduğunu söyledi ve nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@