Nebi Hatipoğlu işçilerle birlikte

İYİ Parti 1. Sıra milletvekili adayı Nebi Hatipoğlu, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaları gezmeye ve işçilerle birlikte olmaya devam ediyor...

SİYASET 10.05.2023, 21:26
Nebi Hatipoğlu işçilerle birlikte

Nebi Hatipoğlu konuyla ilgili bilgi verirken, “Fabrikalara yaptığımız ziyaretlerde, değerli işçi kardeşlerimizle bir araya geldik. Onların çalışma koşulları ve sektörde yaşadıkları tecrübeleri dinledik. Seçim sürecindeki desteklerini talep ettik ve fabrika yönetimleriyle Eskişehir’in sanayi sektörüne katkıları hakkında görüş alışverişinde bulunduk” dedi. Hatipoğlu, fabrikalarda işçilerin kendilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı da teşekkür etti.

Hatipoğlu seçim çalışmaları kapsamında Ağrılılar, Muşlular ve Karslılar Derneklerini ziyaret ederek, vatandaşların beklentileri üzerine sohbet ettiklerini belirtti. Hatipoğlu ayrıca, Özel Gürlife Hastanesi’ne de giderek Genel koordinatör Niyazi Özçelik ve hastane personeli ile sağlık sektörü üzerine keyifli ve bilgilendirici sohbet ettiklerini, Eskişehir’in sağlık hizmetlerine katkıları konusunda fikir alışverişinde bulunduklarını söyledi. Hatipoğlu’nun bazı ziyaretlerine İYİ Parti İl Başkanı Emine Edizgil de katıldı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@