banner208

Nebi Hatipoğlu'ndan coşkulu seçim ofisi açılışı!

İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu’nun Şirintepe’deki seçim ofisinin açılışı partililer ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti...

SİYASET 28.04.2023, 09:55 28.04.2023, 14:41
Nebi Hatipoğlu'ndan coşkulu seçim ofisi açılışı!
banner209

İYİ Parti 1. Sıra Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu’nun Şirintepe’deki seçim ofisinin açılışı partililer ve vatandaşların yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Eskişehirspor taraftarları Nebi Hatipoğlu’nu meşaleler ile karşıladı. Bando Melodi’nin çaldığı şarkılarla seçim bürosunun önünde coşku ikiye katlandı. Konuşmalar öncesinde Eskişehirspor taraftarı “Nebi Başkan oley, Emine Başkan oley” sloganları attı. Seçim Bürosunun açılışında ilk konuşmayı yapan İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Nusret Kabasakal, “Milletvekili adaylarımızın hepsi birbirinden değerli. Bu adayları seçerken ben bile zorlandım. Benim sizden ricam bu milletvekili adaylarına sahip çıkmanız. Oylarınızla destek verin İYİ’ler kazansın Eskişehir kazansın” dedi.

İYİ Parti İl Emine Edizgil de, “Altı pırıl pırıl aday ile karşınıza çıktık. Ben inanıyorum ki 14 Mayıs’ta bu adayları meclise göndereceksiniz” dedi. Edizgil, birlikte çalışmak ve birlikte kazanmak için vatandaşlardan söz aldı.  İYİ Parti Milletvekili adayları Hakan Kaymak, Melih Aydın, Özlem Ayrancı’nın konuşmaların ardından İYİ Parti 1.Sıra Milletvekili Adayı Nebi Hatipoğlu halka seslendi. Hatipoğlu, “Yaklaşık 1 aydır hızlı bir çalışma içerisindeyiz. Gece gündüz çalışacağız. İYİ Parti demokrasi dersi verdi. Temayül yoklaması yaptı. Eskişehirli adaylar listeye girdi. Eskişehir’de 1. parti çıkacağız biz de bu güç var. Eskişehirspor’un cefakar taraftarı hoş geldiniz. 5 yıl içerisinde süper lige çıkaracağım çıkarmazsam ben buradayım” ifadelerini kullandı. Edilen duanın ardından seçim ofisinin açılışı gerçekleşti.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@