banner208

Vatan Partisi Erdoğan'a destek verecek!

Vatan Partisi Eskişehir İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan'a destek verileceği duyuruldu.

SİYASET 22.05.2023, 13:19
Vatan Partisi Erdoğan'a destek verecek!
banner209

Vatan Partisi Eskişehir İl Başkanı Furkan Kağlan yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi:

"28 Mayıs 2023 günü yapılacak ikinci tur seçiminde 2 aday var. İki adaydan birini ülkemize Cumhurbaşkanı olarak seçeceğiz. Vatan Partisi, siyasetlerini her zaman, emperyalizme karşı bağımsızlık ve Üretim Devrimi mevziisinden belirler. “Önce Vatan” şiarı partimizin pusulasıdır. Bugün Türkiye, ekonomide, güvenlikte ve kültürel alanda Batılı emperyalistlerin saldırılarına direniyor. Özellikle ABD-İsrail merkezli tehditlere karşı, hem içerde hem sınır ötesinde silahlı mücadele içindeyiz. Cumhurbaşkanı adaylarından Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, ABD’nin ve İsrail’in Türkiye’yi hedef alan yıkıcı projelerinin aleti oldu. Bu kapsamda PKK ve FETÖ terör örgütleriyle açıkça işbirliği yapıyor. PKK, HDP ve FETÖ elemanlarına özgürlük vadediyor. “Sana Söz!” diye söz verdikleri bunlardır.

Küresel merkezlerden yönetilen, bölücü ve yobaz örgütleri, CHP listelerinden Meclise taşındı. Kılıçdaroğlu, Millî devleti ve Türk Ordusunu tasfiye etmek için adaydır. Küresel finans merkezlerine kölelik yapmak için adaydır. Kültürel çürüme, 15-16 Temmuz’un intikamını alma ve kaos çıkarmak için adayıdır. Sağındaki ve solundaki kadrolara bakarak bunu çok net görebilirsiniz. Sırf Erdoğan gitsin diye bunlara oy veren vatandaşlarımızı uyanık olmaya çağırıyoruz.

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ise, Düşman ile dost arasındaki denge siyasetine rağmen, Ekonomide Batı denetimindeki yalpalamalarına rağmen, Emperyalist planların hedefindedir; Bu bağlamda Türkiye cephesindedir. Var olan iki seçenek karşısında tarafsız kalmak, emperyalist plana hizmet eder. İki seçenekli seçim koşulunda, halkımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeye çağırıyoruz. Vatan Partisi olarak, 29 Mayıs 2023 sonrasındaki zorlu süreçte, yapıcı ve milli muhalefetimizi sürdüreceğiz. Tayyip Erdoğan yönetiminin, bağımsızlık, vatan bütünlüğü, üretim ekonomisi, çağdaşlaşma ve millî devrimci kültür siyasetleri izlemesi ve yükselen Asya Uygarlığının öncü konumlarına ilerlemesi için, Üreticilerin Milli Hükümeti hedefiyle yapıcı ve milli bir muhalefet yürüteceğiz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@