Vatan Partisi'nden Muharrem İnce açıklaması!

Vatan Partisi Eskişehir Milletvekili Adayı Temel Aras, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi dolayısıyla açıklama yaptı.

SİYASET 12.05.2023, 19:58
Vatan Partisi'nden Muharrem İnce açıklaması!

Vatan Partisi Eskişehir Milletvekili Adayı Temel Aras, Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi nedeniyle yaptığı açıklamada, şu görüşlere yer verdi:

"Muharrem İnce’ye kurulan kumpastan çıkaracağımız çok ders var. Şimdi sizlere madde madde açıklayacağız.

- Vatan Partisi ve Genel Başkanımız Doğu Perinçek’in uyarıları haklı çıkmıştır. ABD emperyalizmi, Meral Akşener’i tekrar masaya oturttuktan sonra şimdi de kaset kumpasıyla Muharrem İnce’yi saf dışı bırakmıştır. Böylece seçime doğrudan müdahale etmiştir.

- 10 yıldır ABD ve FETÖ’nün Türkiye siyasetini tasarlamaya çalışması Türkiye için bir güvenlik sorunu haline gelmiştir.

- AK Parti’nin, Muharrem İnce üzerinden kolay bir zafer kazanma planları tutmamıştır. AK Parti’nin öngörüsüzlüğü bir kez daha ortaya çıkmıştır.

- Kılıçdaroğlu Rusya’yı hedef göstererek ABD’yi koruma telaşına düşmüştür. Bütün dünya ABD’nin Tayyip Erdoğan’ı devirme planlarını görmektedir.

- Millet İttifakı’nın seçimi kazanması, NATO’nun Cumhurbaşkanlığı makamına oturtulmasıdır. Bu da tıpkı Ukrayna’da olduğu gibi Türkiye’nin ateşe sürülmesi demektir.

- Tayyip Erdoğan iktidarının siyasetteki Gladyo ve FETÖ artıklarına karşı pasif tutumu laftan öteye geçememektedir. Bu tutumlar Amerikancıları cesaretlendirmektedir.

- HDP’nin hala kapatılmıyor olması ABD planlarının en büyük zafer umududur. AK Parti ne yazık ki bu konuda da ayak sürümektedir.

- Muharrem İnce gibi bir kasede teslim olanlar ne 3. Yol olabilirler ne Türkiye’nin sorunlarını çözebilirler.

- İktidar bu kumpaslara seyirci kalmadan, sorumluları yargı önüne çıkarmalıdır.

- Türkiye seçim sonrası yapılacak kumpaslara karşı da hazırlıklı olmalıdır. PKK ve FETÖ’nün Turuncu kalkışmalarının üzerine kararlılıkla yürümelidir.

- Türkiye’nin Vatan Partisi’ne ve Vatan Partisi'nin stratejik aklına ihtiyacı vardır. Vatan Partisi olarak bizler Meclis’e girerek bu kaos planlarını bozacağız.

Türkiye’nin bir kasete teslim olanlarla çözebileceği hiçbir şey yoktur. Vatan Partisi’nin uyarıları haklı çıkmıştır. Memleket Partisi’ne gönül vermiş bütün vatandaşlarımızı her türlü kumpaslara, Ergenekon tertiplerine, tehditlere karşı zaferler kazanmış Vatan Partisi saflarına çağırıyoruz."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@