ESKİ afet bölgesine bir ekip daha gönderdi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü afet bölgesine insani yardım, araç gereç ve ekipman desteğini sürdürüyor...

SON DAKİKA 03.03.2023, 14:20
ESKİ afet bölgesine bir ekip daha gönderdi

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) Genel Müdürlüğü afet bölgesine insani yardım, araç gereç ve ekipman desteğini sürdürürken teknik bir ekip daha bölgeye gitti.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve büyük yıkıma yol açan deprem sonrası acil durum çalışmalarına devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, afet bölgesine insani malzemelerin yanı sıra uzman personel, araç gereç ve ekipman desteği sağlamaya devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü, bölgede görev yapmak üzere 10 personelden oluşan bir ekibi daha Kahramanmaraş ve Malatya’ya gönderdi. Ekipler bölgede altyapı ve suya erişim konusunda devam eden çalışmalar ile bölgede acil çözülmesi gereken sorunlar konusunda faaliyet gösterecekler.

Büyükşehir Belediyesi’nin Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Malatya, Adıyaman olmak üzere depremden ağır hasar illerde destek çalışmaları devam edecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@