banner208

Türkiye Şampiyonası'na Eskişehir damgası!

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yüzücüleri, 12 yaş ve altı Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda 8 altın ve 1 gümüş madalya kazandılar...

SPOR 12.06.2023, 11:46
Türkiye Şampiyonası'na Eskişehir damgası!
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı yüzücüleri, 12 yaş ve altı Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası’nda 8 altın, 1 gümüş madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar. 

Yetiştirdiği başarılı sporcular ile ulusal ve uluslararası müsabakalarda Eskişehir’i en iyi şekilde temsil eden Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, yüzme branşında başarılı grafiğini yükseltmeye devam ediyor.

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 12 yaş ve altı Artistik Yüzme Türkiye Şampiyonası’na Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları damga vurdu. Şampiyonada madalyaları toplayan başarılı yüzücülerimiz başarılı performanslarını 8 altın, 1 gümüş madalya ile taçlandırdı.

Büyük heyecana sahne olan yarışlarda, 7-8 yaş solo kategorisinde Mahmud Alp Çiçek birinci, 7-8 yaş Mix düet kategorisinde Derin Şentürk, Mahmud Alp Çiçek ve Ceren Baloğlu birinci, 12 yaş takım kategorisinde Elif Duru Aksoylu, Derin Şentürk, Ada Yazıcı ve Ceren Baloğlu birinci, 7-8 yaş solo kategorisinde de Bora Saban ikinci olarak toplamda 8 altın, 1 gümüş madalya kazandı. 

Madalyaları toplayan başarılı yüzücülerimiz büyük mutluluk yaşarken, elde edilen başarıyı sürdürerek madalyalarına yenilerini eklemek istediklerini ifade ettiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@