Gençler duygularını şiirle paylaştılar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi'nde “Duyguların Dünyası Şiir Buluşması” adlı edebiyat söyleşisi gerçekleştirildi.

EĞİTİM 02.01.2023, 17:44
Gençler duygularını şiirle paylaştılar

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Osmangazi Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen “Duyguların Dünyası Şiir Buluşması” adlı edebiyat söyleşisi gençlerin büyük ilgisi ile gerçekleştirildi.

ESOGÜ Meşelik Kampüsü KYK Öğrenci Yurdu karşısında faaliyetlerine aralıksız devam eden Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nin atölye ve söyleşileri sürüyor.

Bu kapsamda düzenlenen “Duyguların Dünyası Şiir Buluşması” adlı edebiyat söyleşisi gençlerin yoğun katılımıyla Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Atölye hakkında bilgi veren Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi yetkilileri, “Gençlere yönelik her alanda destek ve farkındalık çalışmalarımız devam ediyor. Duyguların Dünyası Şiir Buluşması edebiyat söyleşimizde, katılımcılar sevdikleri şiirleri okuyup hikâyelerini anlattılar. Mum ışığı ve fon müziği eşliğinde sevilen şiirleri seslendirdiler. Ayrıca söyleşide yazarlar hakkında da görüş alışverişi yapıldı.” dediler.

Söyleşi sonunda katılımcılar etkinliğin çok önemli bir farkındalık yarattığını, kendileri için çok değerli olduğunu ve duygu paylaşımının bireyselleşen dünyada çok kıymetli hale geldiğini ifade ederek, Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi yetkililerine etkinlik nedeniyle teşekkür ettiler.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@