banner208

AHPADİ grubu Başkan Ataç'la buluştu

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Adaletin Hukuku ve Parlamenter Demokrasi İdeali Platformu (AHPADİ) Dönem Sözcüsü Mehmet Ektaş ile bir araya geldi.

ESKİŞEHİR 16.04.2022, 13:44
AHPADİ grubu Başkan Ataç'la buluştu
banner209

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, sivil toplum kuruluşları ile temaslarını sürdürüyor. 

Son olarak Başkan Ataç, AHPADİ Platformu Dönem Sözcüsü Mehmet Ektaş ve yönetimini makamında ağırladı. Ziyarette platformun çalışmaları hakkında bilgi veren Ektaş, “Biz platform olarak 24 Nisan Pazar günü Milli Egemenlik Haftası dolayısıyla düzenlediğimiz ‘Geçmişten Geleceğe Parlamenter Sistem’ konulu panelimize başkanımızı davet ettik. Ayrıca başkanımızın hem Eskişehir halkına vermiş olduğu hizmetlerden dolayı hem de özgürlükçü, katılımcı, şeffaf, çoğulcu demokrasi anlayışıyla yapmış olduğu hizmetlerden dolayı bir plaket takdim etmek istedik. Sayın başkanımızın hem siyasal olarak dünyaya bakış açısı hem de insanlarla kurmuş olduğu sevecen, kucaklayıcı iletişim biçimi tüm Eskişehirlilikleri olduğu gibi bizi de derinden etkiliyor” dedi. 

Başkan Ataç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek platformun çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret Platformun Başkan Ataç’a plaket takdim etmesiyle son buldu. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
24
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@