banner208

Anadolu Üniversitesi'nin ortak olduğu proje konuşuldu

Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı ve Yükseköğretim Kurulu Üyesi Metin Kıratlı’yı makamında ziyaret etti.  

GÜNDEM 22.04.2022, 16:48 22.04.2022, 17:15
Anadolu Üniversitesi'nin ortak olduğu proje konuşuldu
banner209

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ve Proje Koordinatörü İbrahim Dıvarcı'nın katıldığı proje değerlendirme toplantısında, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve proje hedefleri geniş olarak değerlendirildi. 

Proje değerlendirme toplantısında Rektör Prof. Dr. Erdal, Anadolu Üniversitesi'nin açık ve uzaktan eğitim alanı başta olmak üzere yürüttüğü güncel projeler ve Açıköğretim Sisteminin Orta Asya açılımı hakkında da Dr. Kıratlı'ya bilgi verdi. 

Anadolu Üniversitesi'nin, Türk tarihi ile ilgili bugüne kadar yapılmış geniş projelerden biri olan "Türklerin Mirası" projesine önemli katkılar sunacağını belirten Dr. Kıratlı, bu yıl 40. yaşını kutlayan Açıköğretim Sisteminin, başta Türk Dünyası olmak üzere sunduğu yükseköğretim eğitimi ile küresel ölçekte öncü bir kurum olduğunu ifade etti. Anadolu Üniversitesinin açık ve uzaktan eğitim alanındaki çalışmalarının ülkemiz yükseköğretim sistemi adına gurur verici olduğunu belirten Dr. Kıratlı, Rektör Erdal'a teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
18
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@