Eskişehir'de hava durumu - 23 Haziran 2021 Çarşamba

23 Haziran 2021 Çarşamba günü Eskişehir'de hava raporu... İşte, hem merkez, hem ilçelerde beklenen tahmini sıcaklıklar...

HAVA RAPORU 23.06.2021, 07:55
Eskişehir'de hava durumu - 23 Haziran 2021 Çarşamba

Meteoroloji 3. Bölge Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Eskişehir bölgesi için, bölge genelinin parçalı bulutlu, öğle saatlerinden sonra Eskişehir'in Kuzey ve Batı ilçelerinin çok bulutlu mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı olacağı tahmin edilmektedir. 

Eskişehir merkezde ise bugün (23 Haziran 2021 Çarşamba) en düşük sıcaklık 16, en yüksek sıcaklık ise 27 derece olarak tahmin ediliyor. 

İlçelerde tahmin edilen muhtemel sıcaklıklar ise şöyle: 

Odunpazarı: Parçalı ve çok bulutlu, 27 derece. 

Çifteler: Parçalı bulutlu, 28 derece. 

Mahmudiye: Parçalı bulutlu, 27 derece. 

Sivrihisar: Parçalı bulutlu, 26 derece. 

Alpu: Parçalı bulutlu, 28 derece. 

İnönü: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 25 derece. 

Mihalıççık: Parçalı bulutlu, 23 derece. 

Sarıcakaya: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 32 derece. 

Seyitgazi: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 25 derece. 

Günyüzü: Parçalı bulutlu, 30 derece. 

Beylikova: Parçalı bulutlu, 29 derece. 

Han: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 24 derece. 

Tepebaşı: Parçalı bulutlu, 27 derece. 

Mihalgazi: Parçalı ve çok bulutlu; öğle saatlerinden sonra mevzii sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, 33 derece. 

saglisolluhaber.com 

Yorumlar (0)
5
parçalı bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@