banner196

banner208

Sağlıkta farkındalık seminerleri başlıyor

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin gerçekleştireceği “Sağlıkta Farkındalık Seminerleri” 4 Ocak’ta Turgut Özakman Sahnesi’nde başlıyor...

banner294
SAĞLIK 02.01.2023, 17:55
Sağlıkta farkındalık seminerleri başlıyor
banner209

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Acıbadem Eskişehir Hastanesi işbirliğiyle gerçekleşecek “Sağlıkta Farkındalık Seminerleri” 4 Ocak’ta Turgut Özakman Sahnesi’nde başlıyor. 

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlara yönelik farkındalık çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Acıbadem Eskişehir Hastanesi işbirliğiyle düzenlenecek olan “Sağlıkta Farkındalık Seminerleri” 4 Ocak’tan itibaren vatandaşlarla buluşacak.

“1-31 Ocak Rahim Ağzı Kanseri Farkındalık Ayı” çerçevesinde ilk seminer Büyükşehir Belediyesi Turgut Özakman Sahnesi’nde gerçekleşecek. Acıbadem Eskişehir Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Meliha Kovancı Bayraktaroğlu’nun bilgilendirme yapacağı seminer saat 14.30’da başlayacak.

Halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek seminerde vatandaşlar merak ettikleri birçok soruya da yanıt bulacaklar. Seminerler serisi ilerleyen günlerde de devam edecek.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@