Kazım Kurt'a sert suçlama: Algı projeleri mi yapıyor?

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'un verdiği sözleri yerine getiremediğini savundu.

SİYASET 08.08.2023, 15:21
Kazım Kurt'a sert suçlama: Algı projeleri mi yapıyor?

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt'u sert bir dille eleştirdi. Kazım Kurt'un verdiği sözleri tutamadığını ifade eden Başkan Sezer, "2019 yılında Kazım Kurt'un vaatlerine inanarak onu destekleyen vatandaşlarımıza sesleniyorum, sizler de en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz" dedi. 

AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

"2014 yılından bu yana Odunpazarı'mızda ne yazık ki hizmetsizlik aldı başını gitti. Her seçim öncesinde projeler sunan, sonra bu projeleri tamamlamayıp, bana bir şans daha verin bu sefer yapacağım, diyerek milletimizi beklentiye sokanlar bugün Eskişehir'in ve Odunpazarı'nın gelişmemesinde de en önemli etken olmaktadır. En pahalı şebeke suyunun kullanıldığı, en pahalı ulaşım ücretinin kullanıldığı Eskişehir'de, ilçelerimizin sokaklarından, parklarına kadar her yerde geri kalmış belediyecilik anlayışının örnekleri görünmektedir. Bütçesinin büyük bir kısmını yapmadığı hizmetlerin reklamına harcayan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, iş hizmet yapmaya geldiğinde de engellendiğini iddia etmektedir. Bir çok ilden çok daha fazla nüfusa sahip olan Odunpazarı'mızda, vatandaşlarımız sokaklarda çöp kokularından yürüyemez, çukurlarla dolu yollarda araçlarını kullanamaz olmuştur. Çocuklarımızın oynadığı parklarda çöpler birikmiş, otlardan parklara girilmez hale gelmiştir. Sözüm ona vizyon projelerinden bir tanesini yapınca bile sanki tüm sözünü hayata geçirmiş gibi bir algı yapmaya çalışan Kazım Bey'in projeleri algı projesinden öteye gitmemiştir. Artık tüm vatandaşlarımız da ilçemizin ve şehrimizin AK Belediyecilik anlayışıyla ihya olacağını bilmektedir. Yaklaşan yerel seçimler neticesinde Odunpazarı ilçemizdeki vatandaşlarımız da artık hak ettikleri hizmete ulaşabileceklerdir. 2019 yılında Kazım Kurt'un vaatlerine inanarak onu destekleyen vatandaşlarımıza sesleniyorum, sizler de en iyi hizmeti almayı hak ediyorsunuz. Sizler de vermiş olduğunuz oyların karşılığında temiz, yaşanılabilir ve kalkınmış bir şehrin temsilcileri olmayı hakediyorsunuz. Sizlerin de desteğiyle bu hizmeti AK Parti olarak bizler getireceğiz ve hep birlikte uzun yıllar sürecek olan başarılara kavuşacağız."

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
Günün Anketi Tümü
.
banner343

Gelişmelerden Haberdar Olun

@