banner208

Başkan Büyükerşen Aylin Nazlıaka ile buluştu

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Büyükerşen Aylin Nazlıaka ile buluştu
banner209

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Eskişehir’den sorumlu Kadın Kolları MYK Üyesi Hatice Semerci, Ankara MYK Üyesi Aliye Ersever, Sakarya MYK Üyesi Azize Çeroğlu, CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Eskişehir İl ve İlçe Kadın Kolları Başkanları, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de yer aldı. 

CHP’nin Aile Destekleri Sigortası Projesi Tanıtım Toplantısı ve rozet töreni için Eskişehir’e gelen Nazlıaka, Büyükerşen’i ziyaretinde Eskişehir’i çok sevdiğini ve Eskişehir’in bu noktaya gelmesinde Başkan Yılmaz Büyükerşen’in büyük emekleri olduğunu kaydetti. 

Eskişehir’in ülkeye örnek, Büyükerşen’in de idol bir belediye başkanı olduğunu belirten Nazlıaka, “Bugün Hocamızla bir arada olmaktan çok mutluyuz. Kadına ve kadının siyasette yer alması adına her zaman öncü olan Başkanımızın yaptıklarıyla gurur duyuyoruz. Yılmaz Hocamızın eserlerini tüm Türkiye görüyor. Ne kadar gurur duysak azdır. Eskişehir ve ülkemiz için kendisi bir şanstır. Tekrar emekleri ve yaptıkları için teşekkür ediyor, kadınlara verdiği önem nedeniyle bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz” dedi. 

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
7
parçalı az bulutlu
Gelişmelerden Haberdar Olun
@