HEP-SEN yönetimi Büyükerşen ile görüştü

Hemşireler ve Tüm Sağlık Profesyonelleri Sendikası (HEP-SEN) Genel Başkanı Yunus Şimşek, Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti...

ESKİŞEHİR 09.04.2023, 14:56
HEP-SEN yönetimi Büyükerşen ile görüştü

Hemşireler ve Tüm Sağlık Profesyonelleri Sendikası (HEP-SEN) Genel Başkanı Yunus Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

Başkan Büyükerşen, HEP-SEN Genel Başkanı Yunus Şimşek ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Misafirperverliği nedeniyle Büyükerşen’e teşekkür eden Genel Başkan Şimşek, “Hemşireler ve Tüm Sağlık Profesyonelleri Sendikası (HEP-SEN); Dünya Sağlık Örgütü tarafından ilan edilen 2020 Hemşirelik ve Ebelik Yılı’nda kuruldu. Başta Hemşireler olmak üzere kamuda sağlık iş kolunda görev yapan tüm sağlık profesyonellerini hedef kitlesine alan HEP-SEN; bilimsel gerçekler ve adil standartlar çerçevesinde sağlık camiasının haklı, gür ve en önemlisi bağımsız sesi olmak amacıyla kurulmuş bir sendikadır. Bugün sizlerle hem tanışmak hem de çalışmalarımızı anlatmak için geldik. Tekrardan çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Başkan Büyükerşen de nazik ziyaret nedeniyle Şimşek ve yönetimine teşekkür ederek sendikal çalışmalarında başarılar diledi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile tamamlandı.

saglisolluhaber.com

Yorumlar (0)
10
açık
banner53

Gelişmelerden Haberdar Olun

@